Residence Flora ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 988 Kč

Popis


Doprava: Klimatizovaným zájezdovým autobusem(při spojení termínů + 1.400,- Kč)
Cena nezahrnuje: Povinné poplatky (úhrada na místě):

- závěrečný úklid á 30€/APT (červen, září), 50€/APT (červenec, srpen)

- vratná kauce 50€/APTPoplatky:

plážový servis na soukromé pláži á 10€/den (červen,září), á 20€/den (červenec,srpen)Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./denPobytová taxa: v roce 2021 se bude na místě pobytu vybírat taxa ve výši cca 1 - 3€/os. od 10 let/noc
Slevy: Dítě do 5 let bez lůžka v APT, domcích, vilkách a BGL platí 3.900,- Kč


Ubytování:

Popis - Postavená v roce 2009 v klidném prostředí místní části Licinella, která je nedaleko velmi vyhledávané archeologické zóny. Licinella je část Paesta, kde nechybí typické obchůdky, restaurace a pizzerie.

Vzdálenosti - Pláž 300m Centrum místní část Licinella Železniční stanice Paestum Letiště Neapol 180 km (možnost transferu za poplatek)

Ubytování - Dvoupatrová rezidence má 18 velice moderně až luxusně vybavených apartmánů. V budově je k dispozici výtah, restaurace na polopenzi, bar. bazén s lehátky, barem a posezením. Všechny apartmány mají k dispozici obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnici s manželským lůžkem, sociální zařízení, Tv, balkon, klimatizaci na vyžádání (za příplatek). Apartmány bilo pro 2-4 os: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem Apartmán trilo pro 5-6 os: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s poschoďovou postelí, která je rozložitelná na dvě samostatná lůžka.

Vybavení a služby - Recepce, bar, restaurace, parkoviště, bazén, pláž veřejná, nedaleký zábavný park pro děti, minigolf. Archeol. areál v Paestu, Amalfi, Pompeje, Vesuv, Capri, Aquapark 15 km

Další informace - Parkoviště: u rezidence. Zvířata: nepovolena.

Fotogalerie