Residence Flora ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 788 Kč

Popis


Doprava: Klimatizovaným
zájezdovým
autobusem

(při
spojení
termínů
+
1.400,-
Kč)
Cena nezahrnuje: Povinné
poplatky
(úhrada
na
místě):


-
závěrečný
úklid
á
30€/APT
(červen,
září),
50€/APT
(červenec,
srpen)


-
vratná
kauce
50€/APT

Poplatky:


plážový
servis
na
soukromé
pláži
á
10€/den
(červen,září),
á
20€/den
(červenec,srpen)

Kompletní
pojištění
(vč.
léčebných
výloha
a
storna
zájezdu)
á
33,-Kč/os./den

Pobytová
taxa:
v
roce
2021
se
bude
na
místě
pobytu
vybírat
taxa
ve
výši
cca
1
-
3€/os.
od
10
let/noc
Slevy: Dítě
do
5
let
bez
lůžka
v
APT,
domcích,
vilkách
a
BGL
platí
3.900,-Ubytování:

Popis - Postavená v roce 2009 v klidném prostředí místní části Licinella, která je nedaleko velmi vyhledávané archeologické zóny. Licinella je část Paesta, kde nechybí typické obchůdky, restaurace a pizzerie.

Vzdálenosti - Pláž 300m Centrum místní část Licinella Železniční stanice Paestum Letiště Neapol 180 km (možnost transferu za poplatek)

Ubytování - Dvoupatrová rezidence má 18 velice moderně až luxusně vybavených apartmánů. V budově je k dispozici výtah, restaurace na polopenzi, bar. bazén s lehátky, barem a posezením. Všechny apartmány mají k dispozici obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnici s manželským lůžkem, sociální zařízení, Tv, balkon, klimatizaci na vyžádání (za příplatek). Apartmány bilo pro 2-4 os: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem Apartmán trilo pro 5-6 os: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s poschoďovou postelí, která je rozložitelná na dvě samostatná lůžka.

Vybavení a služby - Recepce, bar, restaurace, parkoviště, bazén, pláž veřejná, nedaleký zábavný park pro děti, minigolf. Archeol. areál v Paestu, Amalfi, Pompeje, Vesuv, Capri, Aquapark 15 km

Další informace - Parkoviště: u rezidence. Zvířata: nepovolena.

Fotogalerie