Relax s vinobraním na Ischii - busem ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 990 Kč

Popis

Umístění ubytování:
letovisko Forio, cca 10 minut od pláže San Francesco

Pokoj:
Útulné 2-lůžkové pokoje s balkonem či terasou (možnost 1-2 přistýlek) jsou vybaveny telefonem a příslušenstvím. Klimatizace je za příplatek a na vyžádání 10 €/den/pokoj (cca 15.7.-15.9.)

Umístění ubytování:
Ischia, oblast Foria

Pokoj:
2-lůžkové pokoje (možnost 1-2 přistýlek) jsou vybaveny příslušenstvím a telefonem. Klimatizace je za příplatek (platba na místě)Ubytování:

Ubytování: - hotel Villa Al Parco *** Forio Poloha: Oblíbený rodinný hotel, sestávající z hlavní budovy a přileh¬lých pavilonů, leží v krásné exotické zahradě, pouhých 500 m od slavné písčité pláže San Francesco. Do ži¬vých uliček středověkého Foria se dostanete příjemnou 15min pro¬cházkou při moři nebo 5min jízdou ostrovním autobusem. Hotel: K ozdravení a osvěžení slouží 2 bazény s termální vodou (1 venkovní 25 °C a 1 vnitřní 36 °C), sluneční terasa s lehátky na střeše hotelu a také stylový bar s domácím limoncellem pánů ma¬jitelů. Pokoj: Útulné 2-lůžkové pokoje většina s balkonem či terasou jsou vybaveny tele¬fonem a příslušenstvím. Stravování: Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu o 3 chodech), nápoje k ve¬čeři nejsou v ceně.

Program:

Program zájezdu:
*****

Fotogalerie