Park Hotel Jolanda ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 790 Kč

PopisUbytování:

Popis - Hotel postavený na ruinách antického kláštera se nachází na panoramatickém místě v lokalitě San Zeno di Montagna. Od jezera Garda je vzdálen asi 8 km. Nabízí ubytování ve 126 prostorných, moderně a pohodlně zařízených pokojích. Vybavení: recepce 24h denně, snídaňový sál, restaurace, bar, wi-fi ve veřejných prostorách zdarma, wellness centrum (vnitřní bazén, solárium, sauna, hydromasáže, Kneippovy lázně, turecké lázně a další), 5 tenisových kurtů (možnost výuky tenisu s lektorem), nehlídané parkoviště, v blízkosti golfové 18ti jamkové hřiště. Hotel má k dispozici také kongresový sál s kapacitou pro 500 osob. Zastávka veřejného autobusu před hotelem.  

Strava - polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované menu s možností výběru a salátový bufet, bez nápojů  

Typ ubytování - Dvoulůžkové až čtyřůžkové pokoje (může být palanda), vybené: koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén na vlasy, trezor, telefon, TV/sat, topení. Jednolůžkové pokoje za příplatek.  

Cena zahrnuje - ubytování na osobu s polopenzí / 3, 5 nebo 7 nocí, příjezd možný libovolně, v termínu do 13.07. a od 24.08. mini 3 noci, v termínu 13.07. - 23.07. min 5 nocí

Povinný poplatek - pobytová taxa 1,50 EUR / osoba / noc

Fakultativní poplatek - dětská postýlka 5 EUR / noc

Fotogalerie