MARCO POLO ***+

Dejte vědět svým přátelům:

od 12 250 Kč

Popis

Hotel s výtahem a bezbariérovým přístupem nabízí 2–4 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením. V přízemí hotelu je recepce, hotelový bar (platba v EUR, italské ceny) a dětský koutek. K posezení mohou klienti využít venkovní terasu s výhledem na moře. V 1. patře je hotelová restaurace / jídelna také s výhledem na moře. V posledním patře je vyhřívaný bazén a posezení s krásným panoramatickým výhledem na celé Caorle.

Poloha:

Kompletně zrekonstruovaný klimatizovaný rodinný hotel se nachází přímo na pláži Ponente a zároveň v centru města (Via della Serenissima 22). V blízkosti hotelu Marco Polo se nachází hotel Teresa (cca 250 m).


Ubytování:

Ubytování - Pěkné 2–4 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením (se sprchovým boxem), nově zařízené (manželská postel, samostatné lůžko nebo palanda), TV-SAT, klimatizace, minibar, telefon, balkón s bočním výhledem na moře a s výhledem na historické centrum. Pokoje se předávají v den příjezdu kolem 12.00 hod, v den odjezdu musí být uvolněné do 10.00 hod. Po příjezdu do Caorle se klienti hlásí u delegátky na recepci v hotelu Teresa, která je ubytuje a sdělí veškeré bližší informace k pobytu a službám.

Fotogalerie