LUISA **

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 900 Kč

Popis

Třípatrový hotel bez výtahu nabízí 2-4 lužkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Delegát je nepřetržitě k dispozici v recepci hotelu (8–24 hod). V přízemí je klientům k dispozici klimatizovaná jídelna, hotelový bar (ceny českých restaurací) s SAT-TV (české TV programy), informační pult, Wi-Fi, toaleta. Pro děti je zde venkovní dětský koutek. K posezení se v přízemí nabízí venkovní krytá terasa se stolky a křesílky a ve 3.patře mohou klienti využívat otevřenou terasu s lehátky a slunečníky.
Možnost parkování přímo u hotelu (za příplatek) - omezený počet míst!

Poloha:

Rodinný hotel s klimatizací se nachází v klidné části města (Via Palma il Vecchio 29), 400 m od centra města a 250 m od moře (pláž Ponente). V blízkosti hotelu je park s dětským hřištěm a přístav pro plachetnice.


Ubytování:

Ubytování - Klienti mají k dispozici 2–4 lužkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (jen 3 pokoje mají vlastní soc. zařízení na chodbě). Hotel nabízí také 4 lůžkové rodinné pokoje (2 propojené 2 lůžkové pokoje se sociálním zařízením v jednom z těchto pokojů). Pokoje jsou nove zařízené (manželská postel, palanda nebo přistýlka) s SAT-TV a interním telefonem. Všechny pokoje mají balkón a jsou klimatizované (klimatizace za příplatek). Pokoje se předávají v den příjezdu v cca 12-13 hod a v den odjezdu musí být uvolněné nejdéle do 8 hod.

Fotogalerie