Lido di Jesolo, hotel Roby **

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 180 Kč

Popis

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 350 metrů  a  lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Hotel leží cca 2 minuty chůze od pláže  v centrální části letoviska Lido di Jesolo, 250 metrů od moře., mezi náměstím Piazza  Brescia a Piazza Mazzini v blízkosti nákupních a zábavných středisek. Ubytování:

Poloha -

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 350 metrů  a  lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Hotel leží cca 2 minuty chůze od pláže  v centrální části letoviska Lido di Jesolo, 250 metrů od moře., mezi náměstím Piazza  Brescia a Piazza Mazzini v blízkosti nákupních a zábavných středisek. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, balkonem, klimatizace, koupelna s WC, fénem, Sat-TV. 

Stravování -

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu – výběr á la carte.

Vybavení -

vstupní hala s recepcí, výtah,  bar s velkou terasou, klimatizovaná restaurace, Wi-Fi v celém hotelu, klimatizovaná restaurace, parkování do vyčerpání kapacity, na vyžádání zapůjčení kol - zdarma. 

Cena zahrnuje -

ubytování za osobu na 8dní/7nocí s polopenzi, plážový servis, parkování do vyčerpání míst.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu (cca 1 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě. Dětská postýlka na vyžádání. Jednolůžkový pokoj na vyžádání – 1.810 Kč/pobyt.  

 

Pláž: -

s postupným vchodem do moře, jemný písek. Plážový servis: 1 slunečník + 2 křesla.

Fotogalerie