Lido di Jesolo, hotel Miami*** s bazénem 

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 380 Kč

Popis

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnácti kilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Hotel se skládá ze 2 budov, mezi nimi je sluneční terasa a bazén. Leží v samém středu letoviska v blízkosti náměstí Piazza Auror – přibližně 50 metrů od největší pěší promenády v Evropě s množstvím restaurací, barů a obchodů vyhlášených značek, cca 150 m od písečné pláže. V blízkosti je také vodní zábavný park Aqualandia Aquapark - zábava pro děti i pro dospělé.Ubytování:

Poloha -

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnácti kilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Hotel se skládá ze 2 budov, mezi nimi je sluneční terasa a bazén. Leží v samém středu letoviska v blízkosti náměstí Piazza Auror – přibližně 50 metrů od největší pěší promenády v Evropě s množstvím restaurací, barů a obchodů vyhlášených značek, cca 150 m od písečné pláže. V blízkosti je také vodní zábavný park Aqualandia Aquapark - zábava pro děti i pro dospělé.

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i formou paland)  se sociálním zařízením, balkonem,  satelitní TV,  klimatizací – za příplatek, trezorem a malou ledničkou.

Stravování -

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. 

Cena zahrnuje -

 ubytování za osobu na 8dní/7nocí, polopenzi, plážový servis, dětskou postýlku - na vyžádání.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu (cca 1 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě. Příplatek za jednolůžkový pokoj: Kč 1 810/7 nocí. Příplatek za klimatizaci: Kč 2 070/pokoj/pobyt – platba v cestovní kanceláři.

Další -

 

 

 

 

 

Vybavení -

recepce, výtah,  restaurace, bar, Wi-Fi v recepci, terasa, bazén pro dospělé i pro děti, možnost zapůjčení kol, parkoviště.

Mapa

Fotogalerie