Lido di Jeselo - hotel Mirafiori*** s bazénem 

Dejte vědět svým přátelům:

od 16 690 Kč

Popis

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Centrum  města je během turistické sezóny vyhlášeným místem se spoustou zábavy a splečenských programů. V Lido di Jesolo se nachází jeden z největších italských vodních parků Aqualandia. Vzdálenost z Prahy : 800 km, z Brna 720 km.Ubytování:

Poloha -

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Centrum  města je během turistické sezóny vyhlášeným místem se spoustou zábavy a splečenských programů. V Lido di Jesolo se nachází jeden z největších italských vodních parků Aqualandia. Vzdálenost z Prahy : 800 km, z Brna 720 km.

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek se sociálním zařízením, balkonem,  satelitní TV,  klimatizací, trezorem.

Stravování -

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - výběr a la carte.

Vybavení -

bazén pro dospělé i děti (otevřeny 1.6.-15.9.2017: 09-13.00, 15.30-20.00 hodin), recepce, výtah, restaurace, WiFi v recepci, půjčovna kol – zdarma do vyčerpání kapacity,  parkoviště, soukromá pláž.

Cena zahrnuje -

ubytování za osobu na 8dní/7nocí, polopenzi, plážový servis - 1 slunečník + 2 lehátka.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu (cca 1.30 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě, příplatek za dětskou postýlku 2 950Kč/pobyt. Příplatek za domácího mazlíčka: 5€/den – platba na místě.

další údaje -

Pláž: je dlouhá téměř 15 km a je tvořena velmi jemným pískem s pozvolným vstupem do moře - vhodné pro děti. Pláž je vybavena veškerým servisem- sprchy, WC, bary, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, půjčovny vodních šlapadel, skútrů, lodiček. Pro děti je zde množství atrakcí - houpačky, prolézačky.

Zábava a sport: možnosti vodních sportů, půjčovny kol, čtyřkolek pro rodiny s dětmi, minigolf, tenisové kurty, trampolíny, dětské parky s atrakcemi, herny pro děti i dospělé.

Doporučujeme návštěvu malebného městečka Caorle s historickým centrem - původně rybářská vesnička. Dále Benátky - 25 km - město postavené na mnoha ostrůvcích oddělených sítí kanálů. Pro děti i dospělé  - návštěvu Aquaparku Lido di Jesolo - plný tobogánů a atrakcí.

Fotogalerie