Lago di Garda - hotel Doria ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 650 Kč

Popis


Doprava: Autobusová doprava - Zahraniční autobus.
Cena nezahrnuje: Cena nezahrnuje: vstupné, lanovky,lístky na loď, cca 35 Euro, nápoje k večeři,

Komplexní cestovní pojištění včetně poj storna zájezdu za 270,- Kč.

Poloha:

Rodinný hotel ve starobylém městečku Nago - Torbole cca 20 minut chůze od jezera Lago di Garda. Poblíž historické části městečka Nago na klidném místě.


Ubytování:

Popis - Poznejte krásný kout Itálie, jezero LAGO DI GARDA, který je po právu vyhledávaným výletním místem. Jezero, které s se se nachází v severní části Itálie má jedičné příjemné ( již středomořské) klima nabízí nejen koupání ale možnost poznání a turistiku.

Ubytování - Dvou a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím.

Vybavení a služby - Hotel má restauraci, jídelnu, terasu s lehátky a whirpoolem, možnost venkovního posezení. výtah.

Program:

Program
1. den Odjezd z Prahy Hlavní nádraží v 8 hodin , po cestě zastávka v Rakousku, procházka podél řeky Inn a historickým městečkem Rattenberg, sklářská dílna – ukázka výroby foukaných figurek, možnost vycházky k starověkému hradu s pěknou vyhlídkou. Navečer příjezd na hotel, večeře, ubytování. Nástupní místa: Trasa: Rakovník - Praha - Plzeň - Rozvadov 2. den Po snídani odjezd busem do Malcesine, výjezd otáčivou lanovkou na horu Monte Baldo (1760m) s výhledy na jezero Lago di Garda a okolní hory. Varianat č.1.nenáročná procházka na procházka s výhledem na jezero Lago di Garda. Zpět lanovkou do Malcesine, museum pěstování oliv, hrad Scagligero. Pro zájemce výlet lodí do městečka Limone, zde prohlídka musea pěstování citrusů, návrat lodí do Malcesine, možnost koupání jezero Lago di Garda. Navečer odjezd do hotelu, večeře. Varianta č.2: od l horní stanice lanovky Monte Baldo( 1.760) výšlap na horu Monte Altissimo di Nago ( 2.053m ) či Cima di Valdritta ( 2.218m) Navečer sjezd lanovkou do Malcesine, možnost koupání v jezeře Lago di Garda a návrat do hotelu, večeře. 3. den Po snídaní odjezd busem k jezeru Lago di Ledro. Zde možnost koupání, museum dávného osídlení, domy na kůlech na jezeře. Odjezd do osady Ballino. Varianta č.1 nenáročná procházka k lago di Tenno, možnost koupání, dále pak návštěva starodávné osady Ville dei Monte a malebného městečka Tenno. Varianta č.2 z osady Ballino turistika přes riffugio. St. Pietro (974m) výhledy na jezero Lago di Garda zpět k jezeru Tenno možnost koupání. Dále pak pro obě skupiny návštěva k vodopádů Cascata Varone, návrat na hotel, večeře. 4. den Po snídani odjezd busem do městečka Arco. Varianta č.1: prohlídka hradu a historické části města,volno, odpoledne odjezd do města Riva del Garda, které leží přímu u jezera Lago di Garda. Prohlídka hradu a procházka historickou částí města, volno, možnost koupání v jezeru. Navečer odjezd do hotelu, večeře. Varianta č.2 osada Drena, zde možnost Via Ferrata R.Salagoni, poté přechod k hradu Arco a městečko Arco. Navečer odjezd di hotelu, večeře. 5. den Po snídani odjezd busem do oblasti oblasti Monte Bondone.(2.180m) Varinta č.1 nenáročné procházky v okolí monte Bondone, prohlídka botanické zahrady Viotte. Varianta č.2 tůra na Cima Verde, Monte Cornetto, Dosso di Abramo. Navečer odjezd do ČR. 6. den Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Fotogalerie