HOTEL VALLE VERDE - LETNÍ POBYT 

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 200 Kč

PopisUbytování:

Obecné informace - Rodinný a stylově zařízený hotel s celkovou kapacitou 31 lůžek ve 12 ti pokojích na hlavní budově: 1x pokoj pro 1 os., 5x pokoj pro 2 os., 4x pokoj pro 3 os., 2x pokoj pro 4 os a 4 lůžka na sousední depandanci ve 2x pokoji pro 2 osoby. Dovolujeme si upozornit, že veškeré služby probíhají na hlavní budově a pokoje v depandanci odpovídají kvalitě 2*. Hotel má zcela ideální polohu: pěšky do centra Tarvisia, pěšky na golf (sleva na green fee -20%) a jen cca 300 od cyklostezky. Přímo v hotelu si můžete zapůjčit kolo za zvýhodněnou cenu pro ubytované klienty.

Poloha - Tarvisio, cyklostezka Alpe Adria– cca 300 m, centrum Tarvisia – 600 m, golfové hřiště - 700 m

Vybavenost kapacity - Recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV sat., internet point*, čítárna, dětský koutek, internet WI-FI, úschovna kol, hotelový trezor, parkování Sport a relaxace: Wellness centrum - sauna, vířivka* (* žeton 8 €/ 1 cyklus), solárium* * služba za příplatek

Příplatky - » Jednolůžkový pokoj: bez příplatku » Dětská postýlka: 300 Kč/noc » Pojištění/ nepovinné:: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění: 1. L3 za 15 Kč/os./den 2. K3S za 28 Kč/os./den(včetně pojištění storna zájezdu)

Mapa

Fotogalerie