Hotel RIVA DEL SOLE ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 610 Kč

Popis


Poloha:

50m písečná pláž Citara
1.5km Forio


Ubytování:

Popis - Kompletně zrekonstruovaný menší rodinný hotel se nachází v okouzlujícím zálivu Baia di Citara nad písečnou pláží Citara (sestup po schůdcích). Díky své poloze nabízí překrásné výhledy. Nedaleko ubytování leží největší a nejoblíbenější termální park Poseidonovy zahrady. Od centra města Forio je hotel vzdálen 1,5km, zastávka autobusu je u hotelu.

Vybavení hotelu - recepce, restaurace, bar, SAT/TV hala, zahrada, terasa s výhledem na moře – vybavena slunečníky a lehátky, přímý sestup po schůdcích na písčitou pláž, WiFi zdarma.

Vybavení pokojů - Dohromady 38 pokojů všechny vybavené sprchou / WC, telefonem s přímou volbou, balkónem nebo terasou, některé z nich s výhledem na moře (za příplatek), jednolůžkové pokoje s oknem (za příplatek). Standard: max. 2 osoby, vlastní příslušenství (sprcha, toaleta), telefon s přímou volbou, topení, balkónek nebo teráska. Výhled na moře a klimatizace za příplatek. NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK: Možnost přistýlky pouze v pokojích s výhledem na moře nebo Superior. Pokoje typu Superior (za příplatek) se nacházející na terase, kousek od bazénu a jsou vybaveny TV, klimatizací (v ceně) a fénem.

Relaxační centrum - venkovní bazén ohřívaný, vnitřní sladkovodní bazén s hydromasáží 35°‐37°, whirpool

Mapa

Fotogalerie