Hotel Piccolo Paradiso**** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 050 Kč

Popis

O hotelu
oblíbený hotel v krásné lokalitě má 110 pokojů ve 3 budovách, recepci, restauraci, bar, kavárnu, terasu na opalování, výtah a několik bazénů (viz níže). WiFi připojení je v hotelu zdarma.

Lokalita
hotel se nachází v obci Cecina, cca 5 km severně od města Toscolano. Leží na klidném místě s panoramatickým výhledem. Nejbližší restaurace a bary jsou cca 300 m od budovy, obchody cca 2 km.

Cecina
Vzdálenost z Prahy: cca 800 km, 8 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 870 km, 8 hodin a 30 minut

Popis pokojů
Všechny pokoje mají trezor, klimatizaci, telefon, sat. TV, fén, sprchu, WC a balkon:

Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 16 m2, orientace do vnitrozemí, možnost jedné přistýlky.
Dvoulůžkové pokoje Standard jezero: cca 16 m2, výhled na jezero, možnost jedné přistýlky.
Rodinné pokoje Standard: cca 17 m2, ve vedlejší budově, orientace do vnitrozemí, dvoulůžko a palanda nebo rozkládací pohovka.
Rodinné pokoje Standard jezero: cca 17 m2, ve vedlejší budově, výhled na jezero, dvoulůžko a palanda nebo rozkládací pohovka.
Joker pokoje: výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, orientace do vnitrozemí.
Joker pokoje jezero: výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. S výhledem na jezero.Dětská postýlka zdarma (na vyžádání v CK).

Restaurace, bary, stravování
Plná penze:
snídaně formou bufetových stolů. Lehký oběd formou bufetových stolů se studenými a teplými předkrmy. Večeře výběrem z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. K obědu a večeři 1 nápoj zdarma (pivo, víno, limonáda nebo oranžáda, cola nebo minerální voda).

Fitness a lázně
Zdarma: bazén s vířivkou (18 x 6 m), lehátka na opalování, slunečníky, střešní bazén s lehátky a panoramatickým výhledem, další bazén u vedlejší budovy.

Aktivity v hotelu a okolí
zdarma: stolní tenis. Za poplatek: v kempu Toscolano (cca 5 km) 2 antukové tenisové kurty.

Děti: hřiště, dětský bazén. Dětská animace v německém jazyce v termínu cca 22. 5.–9. 9. (6x týdně vyjma soboty). Během animace nápoje pro děti zdarma. Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek cca 10€/den (platba na místě, rezervace v CK).

Mapa

Fotogalerie