Hotel Mirage** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 260 Kč

Popis

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 700 metrů  a  lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Každý pátek bývají pořádány tradiční trhy. Rodinný hotel leží ve čtvrti Faro, cca 100 metrů od pláže a 700 metrů od akvaparku Aqualandia. v blízkosti nákupních a zábavných středisek. Ubytování:

Poloha -

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky  k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 700 metrů  a  lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Každý pátek bývají pořádány tradiční trhy. Rodinný hotel leží ve čtvrti Faro, cca 100 metrů od pláže a 700 metrů od akvaparku Aqualandia. v blízkosti nákupních a zábavných středisek. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (mohou být palandy), s příslušenstvím, trezorem, Wi-Fi,  Sat-TV. Klimatizace na vyžádání – za poplatek.

Stravování -

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu – servírované + salátový bufet.

Vybavení -

:  vstupní hala s recepcí,  bar, terasa, restaurace, společenská místnost, úschovna zavazadel, prádelna, Wi-Fi v celém hotelu, soukromá pláž, parkování.

Cena zahrnuje -

ubytování za osobu na 8dní/7nocí s polopenzi,  parkování (do vyčerpání míst).

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu (cca 1.30 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě, klimatizaci 820 Kč /pobyt/pokoj – platba v cestovní kanceláři. Dětská postýlka do 1.9 let na vyžádání – 820 Kč/pobyt – platba v cestovní kanceláři.

 

Pláž -

s postupným vchodem do moře, s jemným pískem.

Plážový servis: -

1 slunečník + 2 křesla.

Fotogalerie