Hotel GREIF ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 22 990 Kč

Popis

Navštivte s námi Itálii a vychytnejte si pobyt v oblasti Alta Badia.

Poloha:

0.4km Corvara
1000m skiareál Alta Badia


Ubytování:

Popis - Hotel tvořen 2 propojenými budovami (starší a novější), se nachází v samém srdci Dolomit pod horou Sassongher. Nabízí kvalitní ubytování v 16 pokojích Standard, 54 pokojích Superior a 5 pokojích Suite, které mají krásný výhled do údolí. Po dni stráveném na lyžích si můžete odpočinout v relaxačním centru s bazénem.

Vybavení hotelu - vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, stube, sluneční terasa, výtah, lyžárna, parkoviště, garážová stání (na vyžádání za poplatek), hotelový minibus ke sjezdovkám (zdarma), dětský mini klub pro děti 4-12 let, animační programy pro děti i dospělé, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech

Vybavení pokojů - příslušenství, SAT-TV, telefon, trezor, minibar (na vyžádání) Standard – max 2 osoby, pokoje ve starší části hotelu většinou s balkonem Superior – 2-4 osoby, prostornější pokoje v novější části s balkonem Suite – 2 propojené pokoje (cena na vyžádání)

Relaxační centrum - vnitřní bazén, venkovní bazén, vířivka, finská sauna, multifunkční sprcha, masáže a kosmetické procedury (za poplatek)

Centrum zdraví - masáže, kosmetika (za poplatek)

Proč právě sem - v blízkosti sjezdovek * velký bazén v ceně * pro rodiny s dětmi

Mapa

Fotogalerie