Hotel Giardino delle Ninfe ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 360 Kč

Popis


Poloha:

100m cca 30-70 schodů k moři (podle umístění pokojů) - molo, které je vybavené slunečníky a lehátky (za povinný poplatek)
1km Ischia Ponte


Ubytování:

Popis - Hotel leží v zálivu Cartaromana a mezi jeho přednosti patří především vynikající středomořská kuchyně, poloha přímo nad mořem a nádherný výhled na Aragonský hrad a moře. Díky své poloze, dovoluje hostům využívat privátního sestupu po schůdcích z hotelové zahrady přímo na soukromou plážičku s kameny a pískem, kde je vybavené molo s lehátky a slunečníky (za povinný příplatek). Hotel disponuje 31 pokoji, které se nachází v hlavní a vedlejší budově "La Fenice", kde jsou pokoje standard i superior (cca 250 m pěšky po schodech - cca 70 schůdků do nejvýše umístěných pokojů). Součástí hotelu je krásná zahrada „Termální a relaxační park”, která nabízí různé termální bazénky s hydromasáží, s relaxační zónou s lehátky a slunečníky, anglický trávník.

Vybavení hotelu - klimatizované společenské haly, TV, bar, internet point a Wi-Fi připojení za poplatek, hotelová restaurace s venkovním a vnitřním sálem s panoramatickou prostornou terasou, panoramatické terasy, prostorná zahrada s lehátky a slunečníky, privátní hotelová pláž s pískem a kameny vybavená slunečníky a lehátky (za povinný příplatek)

Vybavení pokojů - příslušenství, fén, TV, telefon, klimatizace, trezor, Wi-Fi připojení za poplatek, všechny s terasou nebo balkonem jsou rozmístěné v hlavní budově a v budově La Fenice, dělí se do tří typologií – pokoje standard s výhledem do zahrady, standard s částečným výhledem na moře (za příplatek) a pokoje superior s přímým výhledem na moře a minibarem (za příplatek).

Relaxační centrum - bazénky s termální vodou umístěné v zahradě (každodenní výměna vody s velkým obsahem síry a železa), masážní kaskády, nové centrum krásy „Il Ninfario” za poplatek (vnitřní termální bazén s hydromasáží, inhalace, aerosol, turecká lázeň)

Mapa

Fotogalerie