Hotel EVALDO ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 22 080 Kč

Popis


Poloha:

0.1km Arabba
300m sjezdové tratě Arabba – Porta Vescovo – okruh Sella Ronda


Ubytování:

Popis - Hotel, patřící mezi nejluxusnější a nejoblíbenější v oblasti, se nachází téměř v centru vesničky Arabba, v blízkosti sjezdových tratí. Disponuje 40 pěkně zařízenými pokoji s nábytkem ze světlého masivního dřeva a relaxačním centrem včetně bazénu s protiproudem a vířivkou. Hotel je ideální pro klienty, kteří hledají kvalitní služby, vynikající kuchyni a luxus v rámci lyžařského střediska Arabba.

Vybavení hotelu - vstupní hala s recepcí, bar s oddělenou částí pro kuřáky, restaurace, restaurace "á la carte", taverna - vinárna, malá herna, společenská místnost s TV, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, relaxační místnost, výtah, lyžárna (vyhřívaná), garáž (za poplatek), hotelový skibus

Vybavení pokojů - příslušenství, fén, župan, SAT-TV, trezor, telefon, malá lednička, připojení na internet (za poplatek) Standard: 18-21 m2, pro 2 osoby Superior: 22-30 m2, pro 2-3 osoby, komfortní pokoj s možností 3. přistýlky Suite: 30-40 m2, pro 2-4 osoby, prostorný pokoj s možností 2 přistýlek (cena na vyžádání)

Relaxační centrum - bazén s protiproudem, vířivka, turecké lázně, aroma sprcha, 3 různé sauny, Kneippova terapie, fitness, solárium (za poplatek)

Centrum zdraví - masáže, kosmetika …

Proč právě sem - luxus v rámci lyžařského centra Arabba * krásné relaxační centrum v ceně * výborná kuchyně * velmi oblíbený hotel u klientů CK FEDE

Mapa

Fotogalerie