CATTO-SUISSE ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 800 Kč

Popis

Čtyřpatrový hotel s výtahem a bezbariérovým přístupem nabízí 2–4 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením. V přízemí hotelu je klimatizovaná jídelna, recepce (8:00–24:00 hod.), hotelový bar (platba eur) a venkovní krytá terasa k posezení. Děti mohou využít venkovní krytý dětský koutek. Hotel disponuje vlastními parkovacími místy v parkovacím domě (za příplatek).

Poloha:

Hezký rodinný hotel se nachází nedaleko centra města (Via Buonarotti15), 250 m od moře (pláž Ponente) a zároveň sousedí s hotelem Luisa (10 m). V blízkosti je park s dětským hřištěm a přístav pro plachetnice.


Ubytování:

Ubytování - K dispozici jsou 2–4 lůžkové pokoje (manželská postel a palanda nebo samostatné lůžko) s klimatizací (v ceně), s vlastním soc. zařízením, SAT-TV, trezorem, telefonem s přímou linkou a balkónem. K dispozici jsou dva bezbariérové pokoje pro vozíčkáře. Pro vícečlennou rodinu nabízíme prostorný, klimatizovaný pokoj až s 8 pevnými lůžky, soc. zařízením a terasou ve 4. patře hotelu. Typy pokojů: Standard: 2–4 lůžkové klimatizované pokoje s balkónem Superior: 2–4 lůžkové klimatizované pokoje s balkónem, sociální zařízení po rekonstrukci Superior plus: 2 lůžkové prostorné klimatizované pokoje s velkým balkónem, lednicí, sociální zařízení po rekonstrukci Pokoje se předávají v den příjezdu ve 13:00 hodin a v den odjezdu musí být uvolněné do 9:00 hodin. Po příjezdu do Caorle se klienti hlásí u delegátky CK na recepci hotelu Luisa, která je ubytuje a sdělí veškeré bližší informace k pobytu a službám.

Fotogalerie