Benátské zahrady a moře* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 12 950 Kč

Popis


Poloha:

Itálie je překrásná středomořská země


Ubytování:

Ubytování: - 4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v *****hotelu Abano Ritz se zahradou (6000 m²), plaveckými a termálními bazény. 1lůžkový pokoj (resp. za pokoj obs. 1 os.) za příplatek 1800 Kč/os./pobyt. WiFi zdarma.

Program:

1. - 2.den:
noční přejezd busem do renesanční VICENZY. Na kolech po drážní cyklostezce po RIVIEŘÉ BERICA a podél řeky Bacchiglione do Abano Terme (40 km).

3. den:
okružní cyklostezkou okolo Euganejských vrchů přes Bastii, město ESTE, obklopené parky a obkroužené hradbami, s renesančními paláci a hradem rodu d´Este, do Monselice s hradbami a monumentální cestou via del Duomo (46 km, možnost ukončení), přes MONTEGROTTO TERME zpět do Abano Terme (64 km).

4. den:
z Abano Terme přes BATAGLIA TERME do Pontelongo (33 km, možnost zkrácení), po cyklostezce podél řek Bacchiglione a Brenta do „Malých Benátek,“ Chioggia (66 km), zpět naším busem.

5. den:
okruh do nitra EUGANEJSKÝCH VRCHŮ za vilami, kláštery a vinařstvími (32 km). Čas na relaxaci v termálním bazénu hotelu.

6. - 7.den:
projížďka Padovou a dále podél vodního kanálu Brenta po Riviéře del Brenta kolem překrásných vil do Dolo (35 km). Odjezd na noc do ČR, ranní návrat. Profil: rovinaté cyklostezky, etapa nitrem Euganejských vrchů na kopcovitých silničkách, povrch asfalt a hladká šotolina.

Fotogalerie