Aparthotel PRINCESS ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 630 Kč

Popis


Poloha:

0.2km Penia di Canazei
500m kabinová lanovka Col dei Rossi na Belvedere – Pordoi (cca 5 minut) s přímým napojením na okruh Sella Ronda


Ubytování:

Popis - Aparthotel s krásným výhledem do údolí se nachází na klidném místě vesničky Penia di Canazei, nedaleko skiareálu. Klientům je k dispozici široká nabídka kvalitních služeb včetně relaxačního centra s bazénem.

Vybavení hotelu - recepce, vstupní hala s pecí, připojení na internet Wi-Fi za poplatek, restaurace, bar, dětský koutek, lyžárna, výtah, biliár, stolní fotbal, parkoviště, garáž (za poplatek), pračka a sušička (za poplatek)

Vybavení pokojů - příslušenství, fén, SAT-TV, plně vybavený kuchyňský kout (některé mikrovlnná trouba), rychlovarná MONO 2: cca 20 m² - max. 2 osoby, přízemí, 1., 2. nebo 3. patro, obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem (u některých apartmánů kuchyňka zvlášť) MONO 3: cca 30 m² - max. 3 osoby, přízemí, 1., 2. nebo 3. patro, obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vstupní chodba s jedním lůžkem MONO 4: cca 30 m² - max. 4 osoby, přízemí, 1., 2. nebo 3. patro, obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vstupní chodba s palandou BILO 4/5: cca 40 m² - max. 5. osob, 2. nebo 4. patro, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem TRILO 6: cca 60 m² - max. 6 osob, 2. patro, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2 dvoulůžkové ložnice Za příplatek možné trilo se 2 koupelnami

Relaxační centrum - bazén, sauna, aroma pára, ledová lázeň, 2x multifunkční sprcha, relaxační koutek s lehátky

Proč právě sem - výhodná cena * velký bazén v ceně * dobrá dostupnost na Sella Rondu

Mapa

Fotogalerie