Holiday Resort Lombok - 4* ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 900 Kč

Popis

Lokalita
Na západním pobřeží ostrova s výhledem na ostrov Bali s jeho dominantní sopkou Angung. Hotel se rozprostírá na velkém 15 hektarovém pozemku, upraveném do nádherné zahrady, plné palem, keřů a květin. Do centra letoviska Senggigi je to taxi jen necelých pět minut. I v přímém okolí hotelu jsou restaurace a obchůdky.

Popis pokojů
Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, sejfem, kvalitním nábytkem, minibarem (naplnění dle výběru na požádání), varnou konvicí, fénem a kabelovou televizí.

Garden Chalet – základní typ pokoje – 35 m2
Pokoje jsou v přízemí, nebo v patře. Vždy jsou doplněny balkonem. Výhled je do tropické zahrady. Do pokoje se dá na vyžádání umístit přistýlka (za poplatek).

Ocean View - 32 m2
Jsou umístěné v hlavním křídle hotelu a mají krásný výhled přes zahradu k moři. V patře mají k dispozici balkon a v přízemí terasu. Do pokoje se dá na vyžádání umístit přistýlka (za poplatek).

Beach Bungalow – 76 m2
Bungalovy jsou v první linii pokojů. Mezi mořem a pokoji je travnatá plocha, popřípadě bazén (určený jen pro dospělé). Do pokoje se dá na vyžádání umístit přistýlka (za poplatek).

Family Suite – 135 m2
Apartmá se skládá ze dvou ložnic (každá má svou koupelnu) a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Family Suity jsou ve zvláštním areálu, odděleném od hotelu silnicí. Areál má krásnou zahradu a samozřejmě ubytovaní ve suitech mohou využívat všechna zařízení hotelu.


Restaurace, bary, stravování
Hotel má k dispozici 3 restaurace (Kayangan je specializovaná na sea food) , 3 bary (Cabana Beach Bar je u bazénu, který je jen pro dospělé), 24 hodin room service.

Fitness a lázně
Indonesie je vyhlášená svými lázeňskými službami. Většina masérek prošla školením ve známých školách na Bali. Lázně v hotelu Holiday Resort Lombok jsou velmi příjemně vybaveny tradičním interiérem a vše je podřízeno pocitu odpočinku a relaxace. Navštívit lázně Mandalika se určitě vyplatí.


Mapa

Fotogalerie