Résidence Habitation Grande Anse 3* ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 34 490 Kč

Popis

O hotelu
Hotel se nachází na svahu nad moře, jen asi 300 metrů od nádherné 2,5 km dlouhé pláže Grande Anse. Je ukrytý v tropické vegetaci a poskytuje hostům nadstandardní služby. Ačkoliv se pyšní "jen" 3*, v našem hodnocení si zaslouží min 3,5*. Kvalita ubytování, personál a zejména lokalita je to co z něj dělá jednu z nejlepších voleb při pobytu na krásném ostrově Guadeloupe.


Skvělým výletním místem je také 11 km vzdálená botanická zahrada a vyhledávaná mořská rezervace Reserve Cousteau je vzdálená 20 minut jízdy .

Oficiální webové stránky: www.hotelhga.com



Lokalita
Ostrov Guadeloupe, na západním pobřeží v část Basse-Terre v městečku Deshaies, kde se nachází několik restaurací, lékárna, obchody a třeba i bankomat.

Popis pokojů
Hotel nabízí ubytování apartmánového typu s vlastní terasou, nebo balkonem a s výhledem do zahrady. Studia jsou zařízená v tropickém stylu a mají malý kuchyňský kout, s mikrovlnnou troubu a lednici. Pokoje se uklízejí každý 4. den, nebo za příplatek úklid denně.
K dispozici je celkem 6 typů pokojů pro 2 až 7 osob:


STUDIO STANDARD - 28m2, obsazenost max. 2 os., 1 dvoulůžko typu queen size bed, klimatizace, plně vybavená kuchyňka, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo s výhledem na moře (na vyžádání).


SUPERIOR STUDIO - 34m2, obsazenost max. 2 os., 1 dvoulůžko typu queen size bed, klimatizace, plně vybavená kuchyňka, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo s výhledem na moře (na vyžádání).


GRAND LARGE STUDIO (JR SUITE) - 50m2, obsazenost max. 2 os. a max2 děti, 1 dvoulůžko typu queen size bed, klimatizace, plně vybavená kuchyňka na terase, nebo uvnitř, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo s výhledem na moře (na vyžádání). Tyto Studia se nacházejí až nahoře na kopci.
RODINNÉ STUDIO - 40m2, obsazenost 2 dospělé os. / 3 dosp. os / 2 dosp. a 2 děti, 1 dvoulůžko typu queen size bed + 2 jednolůžkové postele, nebo 1 dvoupatrová postel, klimatizace, plně vybavená kuchyňka na terase, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady.


APARTMÁN - 60m2 - obsazenost max. 5 osob. Ideální pro větší rodinu, nebo 2.
Varianta A) apartmán se dvěma oddělenými pokoji - vhodný pro 2 páry, nebo jen dospělé: dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, jsou propojené skrze terasu.
Varianta B) vhodná pro rodinu s dětmi - dva pokoje s jednou koupelnou.

Vždy 1 plně vybavená kuchyně, klimatizace, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo na moře (na vyžádání)


APARTMÁN - 120m2 - obsazenost max. 7 osob, nachází se v 1. patře vilky Citronnier, nebo Balisiers. Dvě velká dvoulůžka a mezanin se 3jednolůžky nebo malá místnost s patrovou postelí, klimatizace, plně vybavená americká kuchyně, TV, telefon, trezor, terasa.

Restaurace, bary, stravování
K dispozici je restaurace a bar Le Papillion, kde se podávají snídaně, ale je otevřená také na na obědy a večeře (od října do května). Pokud hosté netráví volný čas na pláži, mohou si odpočinout u venkovního bazén.
Pobyt lze objednat se snídaní, s polopenzí, nebo i plnou penzí.


Poloha:

Jako velký zelený motýl, jehož křídla tvoří dva ostrovy rozprostřené v tyrkysově modrém moři, se jeví tropický ráj z kolekce francouzských Malých Antil. Západní Basse Terre je charakteristický hornatým vnitrozemím s bujnou vegetací, východní Grande Terre naopak plošší, s kilometry typických písčitých pláží. Oba ostrovy dělí úzký mořský průliv Riviere Salée. Když Kolumbus ostrov Guadeloupe roku 1493 objevil, nazval jej podle španělského kláštera Santa Maria de Guadeloupe de Extremadura. Již před ním však ostrov objevili jihoameričtí indiáni Arawakové a dali mu jméno Karukera, což prý znamená „Ostrov krásných vod“ jakožto popis nespočtu pitoreskních vodopádů na potocích a říčkách uprostřed tropických lesů. Guadeloupe je ideální dovolenková destinace pro milovníky moře (koupání, šnorchlování, potápění, windsurfing, rybaření), tenisu, golfu, jízdy na koních a dalších sportovních aktivit. Zejména díky Basse Terre si přijdou na své i milovníci pěších tůr a výletů do džungle. Ani pro zábavu není většinou třeba chodit daleko. Je to prostě tropický ráj s evropským standardem a kreolským šarmem.

Mapa

Fotogalerie