Steigenberger al dau Beach *****

Dejte vědět svým přátelům:

od 24 790 Kč

Popis

Luxusní hotelový resort, ležící na písčité pláži Rudého moře, se rozkládá osm kilometrů od centra Hurghady. Do centra je možné se pohodlně dostat místní dopravou. V okolí obchody a kavárny, možnost procházky po promenádě. Vzdálenost od letiště v Hurghadě cca 10 km.


Ubytování:

Umístění - Luxusní a prostorný hotel s vynikající polohou - v blízkosti hotelu se nachází promenáda Mamsha s novým nákupním centrem a centrem služeb, do nejstarší, centrální části Hurghady je to asi 20 km a na letiště asi 6 km. .

Pláž - Pobyt se nachází přímo na 400 metrů dlouhé soukromé písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. .

K dispozici pro hosty - Hotel byl dokončen v roce 2007. Recepce, výtahy, směnárna, TV koutek, mini nákupní centrum. Několik restaurací a barů v komplexu, včetně hlavní restaurace "Tamarind", "Alexander", baru u bazénu, plážového baru, lobby baru a kavárny "Ukumbi". Zajímavostí hotelu je komplex propojených venkovních bazénů (plocha cca 5 000 m2, částečně vyhřívané) s dětským brouzdalištěm, vířivkou, vodopádem a "línou řekou" (500 m dlouhou) pro bezstarostnou relaxaci na nafukovacích kolech. Dále prádelna, lékař nebo bankovní služby (za poplatek).

Internet - V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering - All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), obědy (13:00-15:00), večeře (18:00-22:30), kromě jídel a la carte, podávaných formou bohatého bufetu. Dvakrát týdně je možné si vychutnat vynikající středomořskou a francouzskou kuchyni v restauraci Alexander nebo orientální kuchyni v restauraci Tanga (po předchozí rezervaci). Nápoje: místní lihoviny, místní chlazené nápoje, voda, káva, čaj (k dispozici 24 hodin denně v uvedených barech), občerstvení (16:00-18:00) a zmrzlina (12:00-18:00). Kromě toho je v baru "Caribou" nabízena časná kontinentální snídaně (05:00-07:00), pozdní snídaně (10:30-12:00) a večerní občerstvení (00:30-05:00). V rámci All Inclusive je k dispozici minibar.

Sportovní a animační program - Součástí all inclusive je mimo jiné: tenis, jízdní kola, kulečník, posilovna, úvod do windsurfingu a potápění, 1 kolo: minigolf, aerobik; aquapark v sousedním hotelu Steigenberger Aqua Magic. Dále stolní fotbal, stolní tenis, šachový ostrov (s velkými pěšci). Za poplatek: golfové hřiště, potápěčské centrum, aqua centrum - šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, šnorchlování, Thalasso SPA (sauna, masáže, kosmetický salon, fitness, vyhřívaný krytý bazén). Bohatý animační program - večerní show s živou hudbou (např. vystoupení břišních tanců) a pro děti Simba Club - hry a aktivity, dětské hřiště s odděleným brouzdalištěm; a hlídání dětí (za poplatek).

Webové stránky - www.steigenbergeraldaubeach.com

Místní kategorie - *****

Podle našeho názoru - Luxusní hotel s vynikající polohou na promenádě Mamsha a přímo na pláži, s rozsáhlým programem all inclusive (k dispozici 24 hodin denně!), skvělým bazénovým komplexem a mimořádně širokou nabídkou sportovních a animačních aktivit. Doporučujeme ho náročným klientům, kteří ocení dovolenou v exkluzivním hotelu se službami nejvyšší kvality!

Mapa

Fotogalerie