Umag,bungalovy Kanegra 2* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 470 Kč

Popis

komplex rezortu  Kanegra je tvořený 233 bungalovy a je vystavěn v mírném svahu uprostřed svěží středomořské vegetace a borovicových hájů, které vedou až k pláži. Areál leží v blízkosti pobřeží Piranského zálivu s výhledem na moře. Součástí rozlehlého areálu jsou obchody, kiosky, restaurace a bary.  Ubytování:

Poloha -

komplex rezortu  Kanegra je tvořený 233 bungalovy a je vystavěn v mírném svahu uprostřed svěží středomořské vegetace a borovicových hájů, které vedou až k pláži. Areál leží v blízkosti pobřeží Piranského zálivu s výhledem na moře. Součástí rozlehlého areálu jsou obchody, kiosky, restaurace a bary.  

Ubytování -

prostorné bungalovy apartmánového typu mají vybavený kuchyňský kout s vařičem a ledničkou, koupelnu s WC, SAT/TV, telefon, balkon nebo terasu a Wi-Fi za poplatek. U všech typů je možnost dodatečné přistýlky. Bungalov pro 4 osoby: ložnice s manželským lůžkem, obytná místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (90x190 cm). Bungalov pro 5 osob má dvě dvoulůžkové ložnice (případně 1x dvoulůžková ložnice + 1x jednolůžková ložnice), obytná místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (90x190 cm). Bungalov pro 6 osob má dvě dvoulůžkové ložnice, obytnou místnost se 2  rozkládacími pohovkami  (90x190 cm).

Stravování -

vlastní nebo možnost polopenze formou švédských stolů za příplatek.

Vybavení -

 recepce, restaurace, pizzerie, diskotéka, bar, obchody, pekárna, na recepci trezor za poplatek. 

Cena zahrnuje -

nájem bungalovu za 7 nocí, spotřeby energií, povlečení, závěrečný úklid, pobytovou taxu, parkování.

 

Cena nezahrnuje -

přistýlka na vyžádání: dítě do 2.9 let ZDARMA, 3-11.9 let Kč 1.090. Polopenze 26.5.-2.6.:2.840/dospělá  osoba, dítě 5-13.9 let   Kč 1.420 Kč. 2.6.-15.9. Kč 3.280/dospělá osoba, dítě 5-13.9 let Kč 1.640. 

Domácí mazlíčci:  13 €/ noc (nutno vyžádat předem). Doprava: vlastní nebo autobusem + 2.200 Kč.
 

Sport a zábava -

plážový volejbal, víceúčelové hřiště, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, vodní sporty, půjčovna kol - v blízkosti jsou cyklistické stezky .

 

Pláž -

oblázkové zálivy, skalnatá, betonová plata. Je zde i pláž pro nudisty. 

Mapa

Fotogalerie