Trpanj 

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 990 Kč

Popis


Doprava: Vlastní,
možnost
bus
dopravy
za
příplatek
(info
v
CK).
Cena nezahrnuje: Příplatky:


-
povinná
turistická
taxa
od
12
-
18
r.
=
180,-Kč/os./týden;
od
18
r.
=
350,-Kč/os./týden


-
1
osoba
na
pokoji
+350,-Kč/den
v
7
a
8
měsíci,
+250,-Kč/den
v
6
a
9
měsíci


-
kompletní
cestovní
pojištění
(léčebné
výlohy,
storno,
úraz,
zavazadla,
odpovědnosti
za
škodu)


á
33,-
Kč/os./den
Slevy: děti
do
12
r.
na
přistýlce
se
2
dospělými
osobami
–1.000,-Kč/os.


dítě
do
5
r.
bez
nároku
na
lůžko
na
plně
obsazeném
pokoji
platí
pouze
500,-


Slevy
platí
z
katalogových
cen,
u
last
minute
dle
infa
v
CK


Ubytování:

Popis - Trpanj – menší turistické městečko, které se nachází na severovýchodní části poloostrova Pelješac (oblast ústřic a mušlí), proslulé svými krásnými plážemi, azurovým mořem a výtečnými druhy vína. Do městečka Trpanj vede cesta přes kouzelné historické město STON a také trajektová linka z jadranského pobřeží (město Ploče) a také proto je oblíbeným letoviskem pro všechny návštěvníky pobřeží jižní Dalmácie. Výjimečně krásná promenáda kolem moře je obklopena rozmanitými středomořskými rostlinami. Naleznete zde výborné restaurace s bohatou nabídkou ryb, plodů moře a vynikajících místních vín, proslulých v celém světě. Okolí i pláže jsou umístěny uprostřed zeleně s cypřiši a piniemi. Stálé počasí od května do října. Letovisko je vyhledávané také pro svoji tzv. „černou“ zátoku s léčivým bahnem, které léčí onemocnění pohybového ústrojí – zbaví vás bolestí kloubů bez léků!!!

Ubytování - V penzionech, cca 200 m od pláže. Ubytování je ve 2-3 lůžkových kompletně vybavených studiích a dvouložnicových apartmánech. Každé studio nebo apartmán má 1 nebo 2 ložnice, kuchyňku s lednicí, sprchu, WC, balkón nebo terasu, WiFi. Věci osobní a hygienické potřeby nutné vzít s sebou.

Další informace - Moře zcela čisté, pláže pozvolné oblázkové – vhodné pro děti a upravené malé romantické pláže ve skalnaté části pobřeží. Z místa možnost výletů: orientačně - historický Dubrovník + Ston, atraktivní městečka Korčula a Orebič, Mostar, Medjugorje, panoramatická plavba lodí kolem pobřeží, vinná cesta,...

Mapa

Fotogalerie