Resort Villas Rubin, vhodný pro rodiny s dětmi 

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 330 Kč

Popis

Letoviska Villas Rubin je jedno z nejvyhledávanějších center rodinné dovolené. Z letoviska vede podél moře  chodníček přímo do Rovinje. Resort Villas Rubin se nachází cca 3 km od města Rovinj  uprostřed borového lesa. Ubytování:

Poloha -

Letoviska Villas Rubin je jedno z nejvyhledávanějších center rodinné dovolené. Z letoviska vede podél moře  chodníček přímo do Rovinje. Resort Villas Rubin se nachází cca 3 km od města Rovinj  uprostřed borového lesa. 

Ubytování -

Vybavení apartmánů: všechny apartmány mají klimatizaci, terasu, posezení, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV-SAT, Wi.Fi, trezor, fén. Ubytování: Typ Studio pro 2-3 osoby – 30 m² - obývací pokoj s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky a pohovkou  pro 1 osobu, trezor,  terasa nebo privátní zahrada. Typ Bilo A pro 2-4 osoby 33 m2 -  ložnice s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby (160x190), trezor,  terasa nebo privátní zahrada. Typ Trilo B pro 4-5 osob  38 m² - 1 ložnice s manželským lůžkem  nebo 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou  pro 1 osobu, terasa nebo privátní zahrada.

Stravování -

vlastní nebo lze dokoupit snídaně, polopenzi, plnou penzi – bufety. 

Vybavení -

bazén s tobogánem, recepce, směnárna, hlavní restaurace, à la carte restaurace Bonaca National Restaurant, Pizzeria Kantun (pizza, těstoviny a ryby), bary (bar u bazénu, bar na pláži Adria Snack FKK, bar u recepce Kapelica Fresh Corner, sportovní bar Sport Fresh Corner, bar Ice Corner se zmrzlinou, zákusky a míchanými nápoji), Wi-Fi připojení k internetu, obchod, bankomat, parkoviště, mini klub v angličtině (4 - 11 let), herna, animační programy pro děti i dospělé, dětská hřiště, půjčovna kol, večery s hudbou, taneční terasa.

Cena zahrnuje -

5/8dní/4/7nocí ubytování na osobu,  pobytovou taxu, parkování, poplatky za elektřinu, vodu, závěrečný úklid, výměnu ložního prádla a ručníky každé 4 dny, pojištění CK dle zákona.

Cena nezahrnuje -

polopenzi: Kč 2.100/3.660 osoba od 12 let  Kč 2.300, dítě 6-11.9 let se 2 dospělými Kč 1.050/1.830.  Doprava: Kč 2 200/obě cesty.  

Pláž -

oceněna prestižní Modrou vlajkou za čistotu moře a pláže. Na pláži jsou sprchy, lehátka zdarma, oblázková, betonová plata a travnatá plocha, upravený vstup pro tělesně postižené. Je zde vyčleněna  pláž pro domácí mazlíčky.

Sport a zábava -

venkovní bazén se sladkou vodou (732 m²), tobogán, lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén se sladkou vodou (130 m²), trampolíny*, 7 x tenisový kurt*, stolní tenis*, multifunkční hřiště*, basketbalové hřiště*, volejbalové hřiště*, beach volejbalový kurt*, mini-golf*, vodní sporty*, potápěčská škola*, půjčovna lodí* a sportovního vybavení*. Označení * jsou placené služby.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek € 10/den.

Fotogalerie