Resort Funtana ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 280 Kč

Popis

Malé zemědělské a rybářské městečko (1 700 obyv.), malý přístav, významné letovisko s velkou ubytovací kapacitou. Rozkládá se 3 km od severozápadního okraje Limského zálivu (Limski zaljev). Před pobřežím je téměř dvě desítky malých neobydlených ostrůvků a útesů, před vlastním vrsarským letoviskem je ostrůvek Koversada. Vrsar vyniká velmi bohatými lesy a velmi členitým romantickým pobřežím. Díky svým přírodním podmínkám patří k nejpříjemnějším letoviskům oblasti. Resort Funtana se nachází v stejnojmenném městečku, nedaleko vinných a olivových plantáží, cyklistických a pěších stezek. Pláž: 20 m od resortu, kamenitá, skalnatá, betonová plata, zvlášť vyhrazená pláž pro děti pozvolným vstupem do moře, přírodní stín. Ubytování:

Poloha -

Malé zemědělské a rybářské městečko (1 700 obyv.), malý přístav, významné letovisko s velkou ubytovací kapacitou. Rozkládá se 3 km od severozápadního okraje Limského zálivu (Limski zaljev). Před pobřežím je téměř dvě desítky malých neobydlených ostrůvků a útesů, před vlastním vrsarským letoviskem je ostrůvek Koversada. Vrsar vyniká velmi bohatými lesy a velmi členitým romantickým pobřežím. Díky svým přírodním podmínkám patří k nejpříjemnějším letoviskům oblasti. Resort Funtana se nachází v stejnojmenném městečku, nedaleko vinných a olivových plantáží, cyklistických a pěších stezek. Pláž: 20 m od resortu, kamenitá, skalnatá, betonová plata, zvlášť vyhrazená pláž pro děti pozvolným vstupem do moře, přírodní stín. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje standart s manželskou postelí, nebo oddělenými lůžky, telefon, TV/sat, sejf, koupelna, vysoušeč vlasů, WC, balkon na mořskou stranu, klimatizace; dvoulůžkové pokoje superior s královskou postelí a možností přistýlky, TV/sat, telefon, sejf, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, balkon na mořskou stranu, klimatizace. 

Stravování -

all inclusive – snídaně formou švédských stolů (7:00-10:00), oběd formou švédských stolů (12:00-14:00), večeře formou švédských stolů (18:30-21:00), během jídel nápoje (čaj, džus, místní pivo, bílé a červené víno); lehké občerstvení (těstoviny, rizoto, maso a letní zelenina- servírované v restauraci Tramontana (12:00-16:00); během dne (10:00-22:00) podávání nápojů (voda, džus, místní pivo, bílé a červené víno, káva, čaj) a zmrzliny – u bazénu; odpolední svačina (17:00 – 18:00) – podávání sendvičů, pizzy a pečiva; tvrdý místní alkohol podáván v aperitiv baru (21:00-23:00). 

Program -

 Zábava: mini klub (4-11 let) každý den (kromě sobot) ráno 2 hodiny a 2 hodiny odpoledne, večerní program pro děti (mini disko, mini kabaret, mini karikatury), bohatý program sportovních činností (sportovní turnaje, zumba, aerobic, vodní aerobic), večerní živá hudba, různé zábavní programy. Sport: 2 venkovní bazény se sladkou vodou (jeden pro dospělé, druhý pro děti), tenisové kurty, mini golf, stolní tenis, vodní sporty, biliard, videohry, pikádo, stolní fotbal, pronájem kol a šlapadel, trampolína, dětské hřiště.

Vybavení -

Parkoviště: zdarma.

Cena zahrnuje -

7x ubytování s all inclusive, pobytovou taxu a pojištění proti úpadku CK.

Fotogalerie