Podaca penziony 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 490 Kč

Popis


Doprava: Vlastní
nebo
možnost
dokoupit
bus
dopravu
(info
v
CK).
Cena nezahrnuje: -
1
osoba
na
pokoji
+350,-
Kč/den
v
7+8
měsíci,
+250,-Kč/den
v
6+9
měsíci


-
povinná
turistická
taxa
od
12
-
18
r.
=
180,-Kč/os./týden;
od
18
r.
=
350,-Kč/os./týden.

Pojištění:
kompletní
pojištění
(vč.
léčebných
výloh
a
storna
záj.)
á
33,-Kč/os./den
Slevy: -
dítě
do
12
r.
(se
2
dospělými
osobami)
na
přistýlce
(3.-6.lůžko)
=
-1.000,-Kč/os.


-
dospělá
osoba
na
přistýlce
=
-500,-Kč/os.

Slevy
platí
z
katalogových
ceny,
u
last
minute
dle
infa
v
CK.


Ubytování:

Popis - PODACA – klidnější letovisko, které se rozprostírá na Makarské rivieře, pod skalním masivem Biokovo, 2 km jihovýchodně od letoviska Zaostrog a 4 km od kouzelného střediska Gradac. Městečko nabízí návštěvníkům vše, co potřebují k prožití pohodové dovolené. Jsou zde tři pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračně čistého moře, lemované borovicemi. V dolní části Podaci je možné navštívit nový kostel Gospe od pohođenja (Zvěstování Panny Marie), vybudovaný po zemětřesení v roce 1962, či malé přístaviště využívané zejména turistickými loděmi.

Ubytování - Penziony Nela, Andělko, Radmila a okolí - cca 150 m od pláže. Penziony jsou v sousedství. Ubytování je v přízemí, 1. a 2. patře. Ubytování ve 2 – 3 lůžkových pokojích, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout nebo 4 – 5 lůžkových apartmánech. Možnost společného posezení na velké terase. Naprostá většina pokojů má terasu nebo balkón. Lůžkoviny jsou součástí vybavení pokojů, věci osobní a hygienické potřeby nutné vzít s sebou.

Další informace - V dolní části Podaci je možné navštívit nový kostel Gospe od pohođenja (Zvěstování Panny Marie), vybudovaný po zemětřesení v roce 1962, či malé přístaviště využívané zejména turistickými loděmi. Možnost výletů: Dubrovník; Makarská; Gradac; Zaostrog; ostrovy Hvar, Pelješac; Korčula; Medugorje; Mostar. Nabídka je orientační.

Fotogalerie