Penzion Selce **+

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 890 Kč

Popis


Doprava: Busem,
možnost
vlastní
dopravy
Cena nezahrnuje: Povinná
turistická
taxa
od
12
-
18
r.
=
180,-Kč/os./týden;
od
18
r.
=
350,-Kč/os./týden.

Pojištění:
kompletní
pojištění
(vč.
léčebných
výloh
a
storna
záj.)
á
33,-Kč/os./den
Slevy: dítě
do
4
r.
bez
lůžka
a
stravy
(na
pokoji
se
2
dospělými)
=
2.980,-Kč/os.


vlastní
doprava,
spojení
termínů
-1.500,-Kč/os.


Ubytování:

Popis - Selce – malé přímořské letovisko, cca 40 km od Rijeky a cca 3 km od městečka Crikvenica (spojené promenádou). Promenáda láká k procházkám, jízdě na kole či kolečkových bruslích. Mezi nejznámější a nejvyhledávanější zdejší památky patří kostel sv. Kataríny a kostelík sv. Jiřího, který leží na malém kopci nad obcí. Je možné si vybírat z několika menších a větších pláži tvořených buď z kamínků nebo písku. Najdete zde také betonová plata. V přijatelné vzdálenosti od penzionu jsou k dispozici restaurace, bary, cukrárny, obchody se suvenýry, směnárna, informační centrum, pošta a také obchod s potravinami a pizzerie. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi. V létě jsou Selce a Crikvenice propojené turistickým vláčkem i místní autobusovou dopravou.

Ubytování - Penzion SELCE** - cca 30 m od pláže (betonová mola), přístupná přes plážovou komunikaci, cca 250 m od krásné písčito-oblázkové pláže a cca 100 m od centra letoviska. Vybavení – recepce, restaurace, WiFi (zdarma). Parkování možné u hotelu Slaven (cca 300 m á 7€/auto/den) nebo v okolí. Výhled z pokojů je do dvora areálu penzionu nebo na venkovní schodiště. a) pokoj pro 2 osoby: manželská lůžka nebo samostatná lůžka, sociální zařízení, klimatizace, balkón. Pokoje jsou menší. b) pokoj pro 2 - 4 osoby: manželská lůžka nebo samostatná lůžka, 2 přistýlky (většinou palandy), sociální zařízení, klimatizace.

Další informace - Je vhodné vzít si koupací obuv. V penzionech jsou lůžkoviny, nejsou zde věci osobní a hygienické potřeby. Děti do 12 let mají dětskou polopenzi (dětskou porci). Plážový servis cca 100 HRK/den.

Fotogalerie