Penzion Rubikon 

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 290 Kč

Popis


Doprava: Zájezdovým busem.Základní odjezdová trasa (bez příplatku): Chrudim, Pardubice, H. Králové, Holice, V. Mýto, Litomyšl, Polička, Svitavy, Letovice, BrnoSamostatná jízdenka do Drveniku, bez ubytování, za 2.690,-/osoba.
Cena nezahrnuje: PŘÍPLATKY:

povinná turistická taxa od 12 - 18 r. = 180,-Kč/os./týden; od 18 r. = 350,-Kč/os./týdenpokoje a APT s kuchyňským koutem za příplatek 500 Kč/pokoj/týden1 os. na pokoji + 350,-Kč/os./noc (v 7. a 8. měsíci)

1 os. na pokoji + 250,-Kč/os./noc (v 6. a 9. měsíci)kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna záj.) á 33,-Kč/os./den
Slevy: - dospělá osoba na 3. - 6. lůžku = - 900,-Kč/os.

- dítě na 3. - 6. lůžku do 12 r. s min. 2 dospělými (dětská porce) = - 1.250,-Kč/os.

- dítě do 4 r. bez lůžka a stravy (na pokoji s min. 2 dospělými) = 2.900,-Kč/os.

- dítě do 4 r. bez lůžka se stravou (dětská porce) = 5.180,-Kč/os.

- dítě do 12 r. na lůžku (dětská porce) = - 400,-Kč/os.

- vlastní doprava nebo spojení termínů = - 1.500,-Kč/os.(slevy platí při katalogových cenách, u last momentů se mohou lišit, info v CK)


Ubytování:

Popis - DRVENIK je klidnější přímořské letovisko v nejkrásnější části Makarské riviéry, nad kterým se tyčí pohoří Rilič. Letovisko je rozděleno na dvě části – Gornja Vala a Donja Vala. Podél moře vede 9 km dlouhá promenáda umožňující příjemné procházky. Pláže z drobných oblázků tvoří dvě překrásné zátoky, které se zvolna svažují do moře. Pláže jsou zčásti kryté vzrostlými borovicemi a tamaryšky a tudíž vedle slunce poskytují i žádaný stín. Milovníci klidných míst naleznou v okolí intimnější prostředí mezi skalisky a v četných malých zátokách. Na návrší na sever od obce najdeme zříceniny opevněné protiturecké věže ze 17.století, poblíž stojí gotický (později přestavěn do barokního stylu) kostel sv. Jiří /Sveti Juraj/ s vestavěnými kamennými hrobkami z období středověku. Je důležitým přístavem, který spojuje pobřeží s Hvarem a Korčulou.

Ubytování - Dobře udržovaný rodinný penzion RUBIKON s přátelskou atmosférou. Penzion je vyhledáván jak rodinami s dětmi, tak všemi kdo potřebují odpočinek a relaxaci. V penzionu je malý bar a krytá terasa. Vzdálenost od oblázkové pláže cca 150 m, nudistická pláž cca 500m. Všechny pokoje i studia mají lednici, TV a rychlovarnou konvici. V penzionu jsou lůžkoviny, nejsou zde věci osobní a hygienické potřeby. a) 2-4 lůžkové pokoje, sprcha + WC, balkón, lednice b) studia pro 2-4 osoby - obytná ložnice s kuchyňským koutem (vařič, lednice, kuchyňské a jídelní nádobí), sprcha, WC, balkón (u většiny studií) c) byt pro 4-6 osob - v přízemí penzionu , terasa, vybavená kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvě dvoulůžkové ložnice, sprcha, WC, TV, klimatizace (cca 4€/den)

Mapa

Fotogalerie