Penzion Klek ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 290 Kč

Popis


Doprava: Busem
Cena nezahrnuje: Povinná turistická taxa od 12 - 18 r. = 180,-Kč/os./týden; od 18 r. = 350,-Kč/os./týden.Pojištění: kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna záj.) á 33,-Kč/os./den
Slevy: dítě do 4 r. bez lůžka a stravy (na pokoji se 2 dospělými) = 2.980,-Kč/os.

vlastní doprava, spojení termínů -1.500,-Kč/os. (z katalogových cen, u LM dle infa v CK)


Ubytování:

Popis - Selce – malé přímořské letovisko, cca 40 km od Rijeky a cca 3 km od městečka Crikvenica (spojené promenádou). Promenáda láká k procházkám, jízdě na kole či kolečkových bruslích. Mezi nejznámější a nejvyhledávanější zdejší památky patří kostel sv. Kataríny a kostelík sv. Jiřího, který leží na malém kopci nad obcí. Je možné si vybírat z několika menších a větších pláži tvořených buď z kamínků nebo písku. Najdete zde také betonová plata. V přijatelné vzdálenosti od penzionu jsou k dispozici restaurace, bary, cukrárny, obchody se suvenýry, směnárna, informační centrum, pošta a také obchod s potravinami a pizzerie. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi. V létě jsou Selce a Crikvenice propojené turistickým vláčkem i místní autobusovou dopravou.

Ubytování - Hotel Penzion KLEK*** - cca 30 m od pláže (betonová mola), přístupná přes plážovou komunikaci, cca 250 m od krásné písčito-oblázkové pláže a cca 100 m od centra letoviska. Vybavení – recepce, restaurace, WiFi (zdarma). Pokoje pro 2-4 osoby: manželská lůžka nebo samostatná lůžka + rozkládací gauč nebo křesla, sociální zařízení, TV, lednička, klimatizace. Některé pokoje mají výhled na moře.

Další informace - Je vhodné vzít si koupací obuv. V penzionech jsou lůžkoviny, nejsou zde věci osobní a hygienické potřeby. Děti do 12 let mají dětskou polopenzi (dětskou porci). Plážový servis cca 100 HRK/den.

Fotogalerie