Hotel Palma***, klimatizace, dítě do 11.9 let na 3.lůžku ZDARMA 

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 520 Kč

Popis

hotel se nachází v blízkosti pobřežní promenády a centra města Makarská, cca 100 m od autobusového nádraží odkud jezdí místní autobusy do například do Dubrovníku či Splitu a také do ostatních měst.  V okolí je sportovní vyžití, večerní zábavy, tržnice a nabídky mnoha poznávacích výletů. Ubytování:

Pláž: -

150 m od hotelu, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.  Na pláži je nabídka vodních sportů.  

Cena zahrnuje -

8 dní/7 nocí ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, pojištění cestovní kanceláře dle zákona.

Cena nezahrnuje -

dopravu. Doprava: vlastní nebo autobusem za příplatek Kč 2 600/osoba - odjezd v pátek,návrat v neděli.

Poloha -

hotel se nachází v blízkosti pobřežní promenády a centra města Makarská, cca 100 m od autobusového nádraží odkud jezdí místní autobusy do například do Dubrovníku či Splitu a také do ostatních měst.  V okolí je sportovní vyžití, večerní zábavy, tržnice a nabídky mnoha poznávacích výletů. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky  mají klimatizaci, malou ledničku, koupelnu se sprchou a WC, Wi-Fi, SAT-TV a balkón. Dětská postýlka na vyžádání je ZDARMA. 

Stravování -

snídaně  formou bufetu (vejce,salámy, sýr, šunka, paštika, marmelády, med, jogurt, ovesné vločky, cornflakes, pečivo, sladké pečivo, čaj, mléko,  káva (espreso, kapučíno, s mlékem) z automatu, džus z automatu, voda;  večeře – polévka, výběr z 3 hlavních chodů (výběr den předem, v den příjezdů jídlo jednotné), salátový bufet a dezert.

Fotogalerie