Hotel Croatia****, léto 

Dejte vědět svým přátelům:

od 12 580 Kč

Popis

hotel Croatia se nachází v centru Baška Voda, přímo na pobřeží, a nabízí okouzlující interiéry s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Hotel prošel v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Jeho fasáda typická pro původní dalmatskou architekturu byla zachována a v interiéru bylo vybudováno kamenné schodiště i menší zahrádka. Jen několik kroků od hotelu najdete celou řadu restaurací, barů a obchodů. Ubytování:

Poloha -

hotel Croatia se nachází v centru Baška Voda, přímo na pobřeží, a nabízí okouzlující interiéry s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Hotel prošel v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Jeho fasáda typická pro původní dalmatskou architekturu byla zachována a v interiéru bylo vybudováno kamenné schodiště i menší zahrádka. Jen několik kroků od hotelu najdete celou řadu restaurací, barů a obchodů. 

Ubytování -

pokoje Economy 17 m2 pro 2 osoby bez možnosti přistýlky, pokoj Standard 24 m2  pro 2 osoby bez možnosti přistýlky, pokoje Comford 24 m2  s možností přistýlky, rodinný pokoj 40 m2 pro 4-5 osob  - 1x manželské lůžko, 2x samostatné lůžko + rozkládací pohovka. Všechny pokoje jsou vybavené nábytkem na míru, dále mají TV/SAT, telefon, trezor, mini bar, rychlovarnou konvici, WC, koupelnu s vysoušečem vlasů a klimatizaci. Dětská postýlka na vyžádání je ZDARMA.

Stravování -

snídaně – formou bufetu.

Vybavení -

recepce, restaurace, kavárna, bar, terasa, sluneční terasa, zahrada.

Cena zahrnuje -

7x ubytování se snídaní, pobytovou taxu, pojištění CK.

Cena nezahrnuje -

 dopravu  autobusem za příplatek 2.600 Kč/ osoba (odjezd v pátek, návrat v neděli),  případný příplatek za transfer z/na letiště Split; cena 2.800,- Kč/ 4-8 osob/jedna cesta.

Služby -

hotel též zajišťuje případnou dopravu z/na letiště Split, výlety do pohoří Biokovo, plavby lodí, rafting na řece Cetina, safary na čtyřkolkách nebo výlety do národních parků Krka a Plitvická jezera. V okolí je možnost objednat: jízdu na kanoích, šnorchování, potápění, pronájem kol, tenisový kurt, pěší prohlídky.

Pláž -

několik oblázkových pláží; nejbližší z nich je  vzdálena pouhých 100 m.

Fotogalerie