Hotel Corinthia***, až 2 děti do 15 let ZDARMA 

Dejte vědět svým přátelům:

od 17 660 Kč

Popis

Baška – toto přístavní městečko leží ve stejnojmenné zátoce na jižním pobřeží ostrova. Lázeňství a turistika mají v této oblasti tradici  sahající  do 20. let našeho století. Krásná pláž a azurové moře přitahují každoročně tisíce turistů ze všech koutů světa. Mezi nimi mají významné místo turisté z Čech, kteří jsou zde odjakživa velmi vítáni. Byli to právě Češi, kteří dali podnět k rozvoji cestovního ruchu na tomto ostrově. V roce 1911 přicestoval na Bašku Emil Geistlich, který zde hledal uzdravení pro svou dceru a vybudoval zde jeden z prvních hotelů a začal sem dopravovat z Čech první turisty. Hotel Corinthia – se skládá ze tří částí a nachází se 100 m od písečné cca 2 km dlouhé pláže v romantické zátoce. Od centra městečka je hotel vzdálen 5 min. Ubytování:

Poloha -

Baška – toto přístavní městečko leží ve stejnojmenné zátoce na jižním pobřeží ostrova. Lázeňství a turistika mají v této oblasti tradici  sahající  do 20. let našeho století. Krásná pláž a azurové moře přitahují každoročně tisíce turistů ze všech koutů světa. Mezi nimi mají významné místo turisté z Čech, kteří jsou zde odjakživa velmi vítáni. Byli to právě Češi, kteří dali podnět k rozvoji cestovního ruchu na tomto ostrově. V roce 1911 přicestoval na Bašku Emil Geistlich, který zde hledal uzdravení pro svou dceru a vybudoval zde jeden z prvních hotelů a začal sem dopravovat z Čech první turisty. Hotel Corinthia – se skládá ze tří částí a nachází se 100 m od písečné cca 2 km dlouhé pláže v romantické zátoce. Od centra městečka je hotel vzdálen 5 min. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s 1-2 přistýlkami (rozkládací gauč), standardně vybavené, WC + sprcha, SAT/TV, telefon, balkon, klimatizace. Na pokoji je trezor, přípojka na internet, fén. 

Stravování -

polopenze formou švédských stolů s neomezenou konzumací nápojů k večeři (voda, nealko, víno, pivo).

Vybavení -

velká vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy,  welness centrum, restaurace, aperitiv bar, kadeřník, butik, obchod s časopisy a suvenýry, kosmetický salon, vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou – lehátka a slunečníky za poplatek,  dětský bazén, . Animační programy pro děti a dospělé.

Cena zahrnuje -

8dní/7nocí ubytování na osobu, 7x polopenzi včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, pojištění CK dle zákona.

Cena nezahrnuje -

obědy (bufet včetně nápojů) dospělá osoba + děti 12-14.9 let se 2 dospělými Kč 2 500, děti 7-11.9 let se 2 dospělými Kč 1 250,  děti do 6.9 let se 2 dospělými ZDARMA. Parkování u hotelu – 2€/den – platba na místě.

Sport -

tenisové kurty, bowling, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol a mopedů. Na pláži tobogán, vodní sporty, škola potápění, plážový volejbal. V okolí Bašky jsou značené turistické stezky.

Wellness -

krytý bazén. Za poplatek: sauna (klasická, infračervená, finská, turecká), parní lázeň, vířivka, masáže a kosmetický salón.

Doprava -

vlastní nebo autobusem za Kč 2 400 /obě cesty.

Fotogalerie