Holiday Village Sagitta*** ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 080 Kč

Popis

O hotelu
Prázdninový komplex skládající ze z několika budov, který je vhodný pro rodiny s dětmi. V hlavní budově je 87 hotelových pokojů, recepce s trezory k pronajmutí, restaurace s terasou, aperitiv bar a sport bar. Dále je v areálu větší množství vedlejších budov - 40 apartmánů (3*) a 38 samostatných bungalovů (2*). WiFi připojení je zdarma v celém areálu. Hotel leží v kaskádovitém terénu a nemá výtah.

Lokalita
Ideální poloha v klidném prostředí přímo u pláže Ruskamen, hotel je jen pár metrů od moře. Historické město Omiš je cca 7 km, nejbližší obchody cca 200 m. Letiště Split je cca 45 km (město Split cca 32 km).

Vzdálenost z Prahy: cca 1070 km, 10 hodin a 55 minut
Vzdálenost z Brna: cca 930 km, 9 hodin a 10 minut

Pláž: komplex se nachází přímo u části moře s koupacími plošinami a oblázkovými zátokami. Lehátka na pláži za poplatek (cca 3 €/den). Plážový bar (není součástí all inclusive).

Popis pokojů

Dvoulůžkové pokoje Standard s balkonem: cca 20 m2. Telefon, sat. TV, klimatizace, fén, sprcha, WC, orientace k moři, balkon.
Jednolůžkové pokoje Standard s balkonem: dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou.
Dvoulůžkové pokoje Standard bez balkonu: cca 18 m2, pro 2 osoby. Francouzská postel, telefon, sat. TV, klimatizace, fén, sprcha, WC, v přízemí.

Jednolůžkové pokoje Standard bez balkonu: dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou.
Jednolůžkové pokoje Standard bez balkonu: dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou.
Rodinné apartmány: cca 42 m2, pro 2-4 osoby, ve vedlejších budovách. Ložnice se dvěma lůžky a obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Kuchyňka s jídelním koutem, telefon, sat. TV, klimatizace, sprcha, WC a balkon směrem k moři.
Jednopokojové bungalovy: 2*, cca 24 m2, pro 2-3 osoby, vedlejší budovy. Obývací ložnice s francouzskou postelí a rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, sat. TV, klimatizace, sprcha, WC a terasa nebo francouzský balkon bez určení výhledu.
Dvoupokojové bungalovy: 2*, cca 30 m2, pro 2-4 osoby, vedlejší budovy. Obývací ložnice s francouzskou postelí, palanda v odděleném pokoji, kuchyňský kout, sat. TV, klimatizace, sprcha, WC a terasa nebo francouzský balkon bez určení výhledu.Dětská postýlka pro děti do 2 let za poplatek 5€/noc (na vyžádání v CK, platba na místě), max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o toto dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
All Inclusive Light:
Snídaně (7.00-10.00 h.), obědy (12.00-14.00 h.) a večeře (19.00-21.00 h.) formou bufetových stolů. Neomezená konzumace nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů během jídel. Teplé nápoje jsou podávány během snídaní, alkoholické během obědů a večeří.
Mimo tyto časy jsou nápoje za poplatek.

Restaurace je s terasou a výhledem na moře. Dále je k dispozici plážový bar a sport bar.

Fitness a lázně
Za poplatek: masáže na pláži (externí poskytovatel).

Aktivity v hotelu a okolí
Zdarma: boccia a malé víceúčelové hřiště s betonovým povrchem. Animační program. 2x týdně živá hudba.
Za poplatek: biliár.

Děti: dětské hřiště, miniklub (3-12 let), dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 5 €/den.


Mapa

Fotogalerie