Crikvenica, Dramalj - pavilony Riviera - pokoj s fran. oknem - ODJ... **

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 010 Kč

Popis

CRIKVENICA – Dramalj - PAVILONY RIVIERA **
Dramalj je jednou z částí města Crikvenice. Nachází se na pobřeží Vinodolského průlivu, 3 km severovýchodně od Crikvenice, ze které sem vede podél moře velmi hezká pěší cesta, možno i vláčkem. V centru Crikvenice můžete navštívit restaurace, bary, diskotéky, sportoviště, zábavní atrakce, dětská hřiště. Celá Crikvenická riviéra je známa téměř písečnými plážemi, i Dramalj se jimi může pochlubit, na své si přijdou především rodiny s dětmi, pro něž je pláž s pozvolným vstupem do moře jako stvořená. Další vyhlášenou pláž lze nalézt mezi Dramaljem a Kačjakem, v centru Crikvienice je městská dlouhá písečná pláž. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou s dostatkem příležitostí pro vycházky krásnou přírodou, vyjížďky na kole i výlety do širokého okolí.

Poloha: Pavilony Riviera jsou umístěny v borovicovém háji 50 m od pláže. Do centra Crikvenice cca 20 minut chůze, dostupnost také místním busem. V Dramalji naleznete supermarket, restaurace a kavárny.

Vybavení: Recepce je v hotelu Riviera, rovněž restaurace, TV místnost, bar, pizzerie s venkovní terasou, WiFi u recepce hotelu zdarma. Hosté z pavilonů mohou využívat služeb hotelu Riviera.


Pláž: U hotelu oblázková pláž s upraveným pozvolným vstupem do moře a betonovými platy na slunění (slunečníky a lehátka za poplatek se slevou 15 %). Další oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m. Vhodné pro rodiny s dětmi i neplavce.

Sport a zábava: vodní sporty na pláži.


Poznámka : V některých případech může být do nejbližšího možného nástupního místa zajištěn k busu svozový transfer s přestupem.

Rozsah připojištění pro případ COVID - 19
- náklady na náhradní ubytování spojené s umístěním do karantény
- náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě
- rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak)


Popis dopravy:
MÍSTA NÁSTUPŮ na Moravě a Slovensku:
Brno, Břeclav, Český Těšín, Frenštát p. R., Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Hodonín, Hranice na Moravě, Karviná, Kopřivnice, Lipník nad Bečvou, Nový Jičín, Olomouc, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Rožnov p. R., Uh. Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vsetín, Vyškov, Zlín, Kúty, Malacky, Stupava, Bratislava


Ubytování:

- Vybavení : hosté z pavilonů mohou využívat služeb hotelu Riviera - recepce, restaurace, TV místnost, bar, pizzerie s venkovní terasou, u recepce Wi-fi zdarma. pro rodiny s dětmi 2lůžkové pokoje s možností až 2 dalších lůžek pro děti (patrové postele) s francouzským oknem a příslušenstvím na pokojích TV, minibar - novinka, klimatizace v ceně Všechny pokoje jsou orientovány na mořskou stranu.

Program:

1. den
odjezd v pátek v odpoledních hodinách

2. den
příjezd do Chorvatska v ranních hod., odpoledne ubytování

3. den
koupání, slunění, fakultativní výlety

4. den
koupání, slunění, fakultativní výlety

5. den
koupání, slunění, fakultativní výlety

6. den
koupání, slunění, fakultativní výlety

7. den
koupání, slunění, fakultativní výlety

8. den
koupání, slunění, fakultativní výlety

9. den
odjezd z Chorvatska ve večerních hodinách

10. den
příjezd do ČR v neděli v ranních hodinách

Fotogalerie