Chorvatsko: Lázně Sv. Martin ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 590 Kč

Popis

Objevte lázně na severu Chorvatska, jež jsou pobočkou známého slovinského lázeňského řetězce LIFE CLASS Portorož. Lázně byly založeny již roku 1911, místní léčivé termální prameny vyvěrají z hloubky 600 m, mají příznivé účinky na pohybové ústrojí a zklidňují psychiku člověka. V areálu najdete 3 vnitřní bazény a 2 venkovní bazény s vodou od 28°C do 34°C. Zdejší wellness o rozloze 1.800 m2 je jedním z nejmodernějších v Chorvatsku.  Doporučujeme dopřát si některou z desítek nabízených masáží.   


Ubytování:

Ubytování - Hotel Spa Golfer **** nabízí 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, ledničkou TV a minibarem. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout a fén. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V areálu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar.

Vybavení - bar, bazén venkovní, bazén vnitřní, restaurace, wellness, WiFi ve veřejných prostorách zdarma

Program:

1. den,
odjezd v pozdních večerních hodinách z ČR, noční přejezd přes Rakousko do Chorvatska

2. den,
prohlídka oblastního města Varaždin, který bychom mohli označit městem andělů, neboť jejich usměvavé tvářičky shlížejí z mnoha domů,. Je to nádherné historické město plné barokních paláců s nádherným hradem (Stari Grad), který se rozkládá uprostřed města v anglickém parku a který obklopují mohutné valy. Před příjezdem do lázní se zastavíme u vinaře Štampara s možností ochutnávky vín (vinařství Sv. Urban), odpoledne příjezd na hotel, ubytování, odpočinek v lázních, večeře

3. den,
po snídani celodenní relax v lázních, pobyt si lze zpestřit golfovou akademií nebo hrou disk-golf, ev. jízdou na kole do okolí (cca 2-3 hodinová projížďka do městečka Sv. Martin na Mure a k plovoucímu mlýnu na řece Mure, v blízkosti se nachází stylová restaurace). Večeře, noční koupání do 23 hod.

4. den,
po snídani celodenní relax v lázních, odpoledne se nabízí jízda turistickým vláčkem k jelení a dančí farmě, při zpáteční cestě exkurze ve vinařství Hažič s možností ochutnávky vín a příjemným posezením na terase. Večeře, relax v lázních do 23 hodin 

5. den,
dopolední relax v lázních, ve 13 hod. odjezd do ČR, příjezd v nočních hodinách

Mapa

Fotogalerie