Apartmány Kanegra **

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 141 Kč

Popis


Poloha:

Umag Na úzkém výběžku západního pobřeží Istrie leží městečko Umag, v jehož domech se uchovaly četné stopy gotických, románských a barokních stavebních prvků. Jižní strana výběžku tvoří mělkou zátoku, na jejíž zalesněné straně je turistická část s hotely, kempy, apartmány, restauracemi, zábavními a sportovními centry. Širší rekreační oblast tvoří Umažská riviéra začínající na severu od ústí řeky Dragonje a zahrnující několikakilometrovou oblast přilehlých zátok. Patří sem moderní turistické středisko Punta, které navazuje bezprostředně na městečko Umag, dále blízká střediska Stella Maris a Katoro. Poněkud vzdálenější jsou střediska Savudrija a Kanegra, odkud je vidět slovinské a italské pobřeží a někdy i zasněžené vrcholky Alp. Ta to severozápadní část Istrie je zároveň pro naše turisty nejlépe dosažitelná.


Ubytování:

Tipy - - výhodná cena - rodinná dovolená - vhodné i pro skupiny - blízko ČR

Obecný popis - apartmány Kanegra Plava Laguna představují příjemné ubytování za výhodnou cenu. Ideální pro rodinnou dovolenou.

Poloha - apartmány se nacházejí ve středisku Kanegra Resort cca 2 km od Umagu.

Vybavení - v areálu: recepce, restaurace, pizzerie, diskotéka, bar, obchod, pekárna, trezor na recepci za poplatek, bankomat, směnárna, v objektu minimarket, dětská herna a další

Ubytování - A4BP1 - APT 4+1, cca 46 m2 - 4lůžkový apartmán s přistýlkou se sprchou a WC, ložnice se 2 lůžky a ložnice s 1 lůžkem, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. A4BP2 - APT 4+2, cca 60 m2 - 4lůžkový apartmán se 2 přistýlkami, se sprchou a WC - 2x 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, terasa nebo balkon. A2BP2 - APT 2+2, cca 38,5 m2 - 2lůžkový apartmán se sprchou a WC, s možností až 2 přistýlek - 1x ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. Apartmány jsou vybaveny: telefon, SAT TV, vybavený kuchyňský kout, koupelna a terasa.

Stravování - vlastní stravování, snídaně nebo polopenze v centrální restauraci. Možnost vlastního vaření. V termínu od 24.04. do 07.09.2024 nápoj k večeři v ceně.

Doplňující informace - - dětská postýlka: na zpětné potvrzení, zdarma - domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 16 EUR/den, pouze malá plemena do 10 kg, zákaz pobytu ve společenských prostorách - parkování: v blízkosti objektu, za poplatek 1,2 EUR/auto/den

Sport a zábava - animační programy pro děti i dospělé (v hlavní sezóně), živá hudba. V areálu plážový volejbal, víceúčelové hřiště, za poplatek - tenisové hřiště, minigolf, stolní tenis, vodní sporty, půjčovna kol (v blízkosti cyklistické stezky) a další.

Pláž - oblázkové zálivy, skalnatá pláž, betonové plata. Vzdálenost od pláže cca 50-200 m dle umístění apartmánu.

Povinné poplatky na místě - pobytová taxa je již zahrnuta v ceně.

Mapa

Fotogalerie