Zimní pobyty v hotelu Lesana*** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 810 Kč

Popis

komfortní horský hotel Lesana se řadí mezi nejoblíbenější wellness hotely ve Špindlerově Mlýně. Má nadstandartní vybavení pro pobyty s dětmi a získal proto zlatý certifikát “rodinného hotelu”. Hotel se nachází v místní části Bedřichov. Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš.Ubytování:

Poloha -

komfortní horský hotel Lesana se řadí mezi nejoblíbenější wellness hotely ve Špindlerově Mlýně. Má nadstandartní vybavení pro pobyty s dětmi a získal proto zlatý certifikát “rodinného hotelu”. Hotel se nachází v místní části Bedřichov. Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš.

Ubytování -

nově vybavené a zmodernizované dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek se sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem, trezorem,  minibarem a fénem. Lze zajistit i šestilůžkový pokoj. 

Stravování -

snídaně formou bufetu. Lze přiobjednat polopenzi. 

 

Vybavení -

stylová restaurace s krbem, terasa, internetová kavárna, lobby bar s TV,  úschovna lyží, wellness centrum, půjčovna sportovního vybavení a jedinečná zábavní centra pro děti a mládež, parkoviště. 

Cena zahrnuje -

2x / 3x ubytování pro 1 osobu, snídani, parkování.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek cca 21 Kč za osobu od 18-ti let/ noc – platba na místě. Příplatek za polopenzi (formou bufetu): Kč 270 / osoba od 12 let a den, Kč 140 / dítě 3-11.9 let a den.

Povinné služby: Vánoční večeře 24.12.20 - Kč 620 / osoba od 12 let, Kč 320 / dítě 3-11.9 let, zahrnuje slavnostní štědrovečerní menu s přípitkem, tradiční štědrovečerní program s tradičními vánočními zvyky (pouštění lodiček, krájení jablek, domácí cukroví a další), Silvestrovská večeře 31.12.20  - Kč 820 / osoba od 12 let, Kč 420 / dítě 3-11.9 let, zahrnuje slavnostní raut, silvestrovský program-tombola, ohňostroj, večer doprovázený hudbou.

Wellness centrum -

za poplatek: bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, vířivka, finská sauna, parní lázně, solarium, možnost objednání masáží.

Sport -

billiard, společenské hry, turistika, lyžování, sáňkování a další  zimní sporty.

Pro děti -

dětský bazén s vodopádem, 3 dětské koutky na hraní pro každý věk, pro starší děti playstation 3 room, multifunkční místnost s diskotékou, hotelová au-pair, ve vybraných dnech animátorský program. Na vyžádání lze zapůjčit dětské chůvičky a ohřívače lahví. 

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek Kč 200/noc - platba na místě.

Fotogalerie