Wellness Resort Energetic-rozmazlovací balíček pro dva ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 990 Kč

Popis

Wellness Resort Energetic**** – rozmazlovací balíček pro dvojice, ale také pro dámy či pány, kteří chtějí  krátkou  relaxaci k dobytí energie. Nechte se rozmazlovat profesionálním týmempracovníků a vychutnejte si atmosféru v hotelu. Wellness Resort Energetic se nachází v poklidné části, blízko k přírodě a nabízí jedinečný zážitek ubytování s výhledem na krásy Valašského pohoří. Skládá se z hotelu Energetic, depandance Forman, multifunkční haly  a valašské koliby Kordulka, kde probíhají páteční večery s živou hudbou a prvotřídní valašskou gastronomií.    Ubytování:

Poloha -

Wellness Resort Energetic**** – rozmazlovací balíček pro dvojice, ale také pro dámy či pány, kteří chtějí  krátkou  relaxaci k dobytí energie. Nechte se rozmazlovat profesionálním týmempracovníků a vychutnejte si atmosféru v hotelu. Wellness Resort Energetic se nachází v poklidné části, blízko k přírodě a nabízí jedinečný zážitek ubytování s výhledem na krásy Valašského pohoří. Skládá se z hotelu Energetic, depandance Forman, multifunkční haly  a valašské koliby Kordulka, kde probíhají páteční večery s živou hudbou a prvotřídní valašskou gastronomií.    

Ubytování -

jedno-dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s výhledem na krásy Valašského pohoří. a rodinný apartmán Family pro čtyři osoby (dva dvoulůžkové pokoje propojené uzamykatelnými dvěřmi – nutná obsazenost 4 osobami). V hotelu je také možnost bezbariérových pokojů. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, TV, telefon, ledničku a internetové připojení. Některé pokoje jsou s balkonem.

Stravování -

snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo servírovaného menu. 

Vybavení -

 recepce, restaurace s letní terasou,  lobby bar, zimní zahrada, letní terasa, venkovní gril, dětský koutek, venkovní dětské  hřiště, Wi-Fi, zapůjčení společenských her, zapůjčení horských kol, zapůjčení Nordic walking holí, parkoviště. V multifunkční hale jsou 2 tenisové kurty a 4 badmintonové kurty

Cena zahrnuje -

5/4/3 dny, 4/3/2 noci ubytování za osobu s polopenzí, 1x romantická večeře při svíčkách s láhví  Prosecca, neomezený vstup do Wellness centra, neomezený  vstup do fitness centra. Pro dámy koupel s přísadou červeného vína. Pro pány koupel s přísadou konopí.  Wi-fii a parkování zdarma.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 50/osoba/den od 18 let – platba na místě. Domácí mazlíčci: jsou vítáni za poplatek 400Kč/den.         

 

Wellness -

 vyhřívaný bazén s chrličem (7,4 x 4,6 m), relaxační lehátka u bazénu, vířivka, finská sauna, klasická sauna, parní lázně. Masáže  a relaxační procedury, solarium LUXURA X7, rybičková terapie, vibrosauna - za příplatky.

Sport a zábava -

fitness, sportovní hala, tenis, badmington, bowling, stolní tenis, horská kola a další. V okolí se nachází rozlehlá síť turistických tras. V létě se využívají k pěším nebo cyklovýletům, v zimě jsou výborným místem pro běžky. Ski areály jsou vzdálené 15 minut jízdy. 

Fotogalerie