Vánoce, Silvestr v lázních Libverda,htl. Nový Dům a Panorama 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 490 Kč

Popis

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Ve Spa Resortu Libverda můžete vybírat z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur. Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. V  resortu je Vám také k dispozici Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk.Ubytování:

Poloha -

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Ve Spa Resortu Libverda můžete vybírat z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur. Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. V  resortu je Vám také k dispozici Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk.

Ubytování -

Hotel NOVÝ DÚM je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Je zde centrální recepce pro všechny hosty, dále také ordinace lékařů a část léčebného úseku. Z vyhlídkové terasy v posledním patře hotelu se nabízí výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk. Hotel Nový Dům je jako jediný hotel s označením „jen pro dospělé“.
Ubytování: typ Standard – rozloha cca 22 m2, dvoulůžkové zrekonstruované,  světlé  pokoje s balkónem a výhledem do lázeňského parku, s prostornou koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem. Wi-Fi připojení zdarma
, parkování za poplatek.

Hotel PANORAMA se nachází v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku. Ubytování: je v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech (na vyžádání). Pokoje v 1. patře mají terasu. Typ Standard -  rozloha cca 20 m2, světlé pokoje s nádherným výhledem na Jizerské hory, prostorné koupelny (sprcha/WC), TV-SAT, telefon, trezor. Zdarma: lednice na pokoji , Wi-Fi, parkování.

Centrální recepce je v hotelu Nový Dům.

Stravování -

polopenze formou bufetu  pro oba hotely je v jídelním sále Clam-Gallas Palace (cca 100 m). 

Cena zahrnuje -

vánoční pobyty: 3x/5x ubytování s polopenzí – bufet, nebo á la carte, 1x odpolední kávu a zákusek, 1x uhličitá koupel, 1x oxygenoterapie,  2x vánoční punč nebo svařené víno, denně bezplatný vstup do Fitness, Wi-Fi připojení zdarma. 24.12.štědrovečerní večeře –uvítací přípitek, slavnostní menu, repro hudba.  Při pobytu od 5 nocí je navíc 1x částečná masáž + 1x relaxační koupel.

Silvestrovské pobyty: 3x/5x ubytování s polopenzí – bufet, nebo á la carte, 1x odpolední kávu a zákusek, 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž,   2x sklenka punče nebo svařené víno, denně bezplatný vstup do Fitness, Wi-Fi připojení zdarma. 31.12.silvestrovská slavnostní večeře –uvítací přípitek, slavnostní bufet,  půlnoční bufet, sklenka sektu na novoroční přípitek, živá hudba k tanci i poslechu.   Při pobytu od 5 nocí je navíc 1x částečná mušlemi  + 1x relaxační koupel dle výběru..

 

 

 

3

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu – Kč 30/osoba/nc od 18 let, parkování před hotelen Nový Dům- Kč 130/den., za hotelem Kč 60/den - platby na místě. 

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni na vyžádání za poplatek Kč 300/den kromě hotelu Nový Dům - platba na místě..

Fotogalerie