Valtice-wellness hotel Besední dům 

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 350 Kč

Popis

Valtice – město v nejjižněji položeném moravském regionu s cca osmisetletou historií, se nachází jen několik kilometrů od hranic s Rakouskem. Kromě řady atraktivních památek ve městě i okolí láká své návštěvníky především na vinařskou tradici, která je zde písemně doložena již od 14.století. Nově otevřený rodinný hotel se nachází v samém historickém  centru města, cca 100 metrů od hlavního náměstí a 200 metrů od areálu rozsáhlého barokního zámku. Jen 7 km odtud se nachází Lednice s jedním z našich nejznámějších novogotických zámků a rozsáhlým přírodně-krajinářským parkem o rozloze 171 ha, s řadou drobnějších dekorativních parkových staveb a možností projížděk lodí po Zámecké Dyji. Centrem oblasti je pak Mikulov s krásně opraveným historickým centrem s celou řadou památek včetně zámku a zdejší zajímavosti – obřího vinného sudu. Ve Valticích je dále možno spojit prohlídku zámku s návštěvou Národního salonu vín s ochutnávkou či si projít labyrint vinných sklepů Valtického podzemí. Ubytování:

Poloha -

Valtice – město v nejjižněji položeném moravském regionu s cca osmisetletou historií, se nachází jen několik kilometrů od hranic s Rakouskem. Kromě řady atraktivních památek ve městě i okolí láká své návštěvníky především na vinařskou tradici, která je zde písemně doložena již od 14.století. Nově otevřený rodinný hotel se nachází v samém historickém  centru města, cca 100 metrů od hlavního náměstí a 200 metrů od areálu rozsáhlého barokního zámku. Jen 7 km odtud se nachází Lednice s jedním z našich nejznámějších novogotických zámků a rozsáhlým přírodně-krajinářským parkem o rozloze 171 ha, s řadou drobnějších dekorativních parkových staveb a možností projížděk lodí po Zámecké Dyji. Centrem oblasti je pak Mikulov s krásně opraveným historickým centrem s celou řadou památek včetně zámku a zdejší zajímavosti – obřího vinného sudu. Ve Valticích je dále možno spojit prohlídku zámku s návštěvou Národního salonu vín s ochutnávkou či si projít labyrint vinných sklepů Valtického podzemí. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek a dvouložnicové apartmány, klimatizace, koupelna (sprcha nebo vana), WC, TV, Wi-Fi, moderní nábytek. Pokoje jsou vždy opticky rozděleny na obytnou a lůžkovou část.  

Stravování -

snídaně  formou bohatého bufetu a jako specialita se podávají domácí wafle - sladké nebo slané. 

Vybavení -

recepce,  restaurace, výtah, terasa, venkovní gril, kavárna - restaurace v prvorepublikovém stylu s krbem,  WI-FI a ve vstupní hale počítač k dispozici hotelovým hostům, místo pro kuřáky. 

Cena zahrnuje -

8dní/7nocí ubytování se snídaní formou bufetu, Wi-Fi, využívání Wellnes centra, dezinfekční prostředky na pokojích, Wi-Fi, láhev vína na přivítanou, každý druhý den privátní

wellness pro každý pokoj zvlášť, odpolední káva a zákusek.

Wellness centrum -

masážní místnost, sauna pro 6 osob s ochlazovací kádí, vířivá vana pro 5 osob a relaxační místnost s houpacími křesílky. 

Pro děti -

vnitřní dětský koutek, v létě i venkovní koutek se skluzavkou na zahrádce a 50 metrů za hotelem velký park s dřevěnými prolézačkami a skluzavkami.

Parkování -

na hlídaném parkovišti – všechna vozidla jsou pod dohledem kamerového systému.

Opatření v době koronaviru -

každodenní dezinfekce pokojů a prostor čistým ozonem (3.500x účinnější než chlór), snídaně na vyžádání na pokoj, servis jídla a vína na pokoj, privátní Wellness pro hosty – pravidelná dezinfekce ozonem O3.

Cena nezahrnuje -

příplatek za večeře - Kč 2.580 - formou tříchodového menu dle vlastního výběru.

Fotogalerie