Silvestr v hotelu Zlatá Hvězda**** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 050 Kč

Popis

Oslavte silvestra v centru památkové a přírodní rezervace a oblíbeného lázeňského městečka. Čeká Vás prohlídka města s průvodcem v dobovém kroji, gala večeře, Novoroční ohňostroj a nápoje na zahřátí. Hotel je umístěn na historickém náměstí v renesanční budově s podloubím, v blízkosti třeboňského zámku.Ubytování:

Poloha -

Oslavte silvestra v centru památkové a přírodní rezervace a oblíbeného lázeňského městečka. Čeká Vás prohlídka města s průvodcem v dobovém kroji, gala večeře, Novoroční ohňostroj a nápoje na zahřátí. Hotel je umístěn na historickém náměstí v renesanční budově s podloubím, v blízkosti třeboňského zámku.

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, soc. zařízením, SAT-TV, minibarem, fénem. Ceny na přistýlce na vyžádání.  

Stravování -

snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu, silvestrovská večeře formou rautu. 

Vybavení -

recepce, dvě stylové restaurace, bar, lobby bar, zahrádka, Wi-Fi, bowling bar. 

Cena zahrnuje -

3x  ubytování za osobu, plnou penzi, prohlídku města s průvodcem, silvestrovskou gala večeři s hudbou, masáž zad a šíje (25 minut), vířivku se sklenkou sektu (30 minut), novoroční ohňostroj, 2x teplý nápoj pro zahřátí.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 21/osoba/noc, parkování na nedalekém parkovišti - platby na místě,

Wellness -

vlastní lázně se saunou, finskou saunou a vířivkou. Masáže za poplatek.

Sport -

velmi blízko hotelu Zlatá Hvězda, je sportovní centrum, kde jsou  tenisové kurty a bazén. V okolí jsou cyklotrasy, trasy pro pěší procházky.  

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek.

Tipy na výlety -

  • Červené blato - lehká pěší trasa o délce 4 km
  • Veselské pískovny - lehká pěší trasa o délce 8 km
  • Cesta kolem Světa - pěší trasa o délce 12 km
  • Velký Lomnický - lehká pěší trasa o délce 6 km
  • Třeboň - Hrádeček - lehká pěší trasa o délce 3,6 km
  • Mikuláše Rutharda - pěší trasa o délce 10 km
  • 2 trasy pro návštěvníky s handicapem: Okolo rybníků 12 km, Za Emou Destinnovou 7 km
  • Zámecký komplex patří k největším v České republice. Jeho dnešní podoba je dílem renesančních stavitelů, kteří na místě gotického hradu vystavěli honosné sídlo šlechtického rodu Rožmberků. Další významný šlechtický rod Schwarzenbergů obohatil zámek barokními dostavbami na vnějším nádvoří. Na zámku jsou dvě samostatné historické expozice dokumentující držení zámku oběma výše zmiňovanými  šlechtickými rody. Expozice nazvaná "Rožmberské renesanční interiéry" dokumentuje a připomíná nejstarší historii až do 17. století po příchod rodu Schwarzenbergů. Expozice "Soukromá schwarzenberská apartmá z konce 19. stol." zpřístupněná v roce 1996, dokladuje a připomíná způsob života posledních generací hlubocko-krumlovské větve knížat ze Schwarzenbergu.
  • Ze zámeckých interiérů je nejzajímavější rozlehlá renesanční světnice obdélného půdorysu s vysokou zrcadlovou klenbou.

Fotogalerie