Seniorský pobyt, hotel Tvrz Orlice 4* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 440 Kč

Popis

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohrad, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Hotel je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek a je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.Ubytování:

Poloha -

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohrad, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Hotel je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek a je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.

Ubytování -

2-3 lůžkové pokoje, Tv/Sat, telefon, psací stůl, křesla, minibar, trezor sprcha/vana a WC, vysoušeč vlasů, Wi-Fi. 

Vybavení -

bezbariérový přístup, výtah, stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi, letní terasa.

Cena zahrnuje -

2/3 noci s polopenzí, 2/3x vstup na 60 minut do privátního Wellnes, 1/2x masáž zad a šíje, 1/2x parafinový zábal na ruce nebo 1/2x zábal rukou z bylinek a medu, zapůjčení županu a pantoflí, zapůjčení holí Nordic walking, billiard, stolní hry, kartní hry, slevu 10% na další druhy masáží, Wi-Fi.

Cena nezahrnuje -

Kč 10  místní poplatek osoba/noc.

Wellness -

(za poplatek) - hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha, 2 fitness stroje.

Pro děti -

dětské hřiště a malá ZOO.

Sport -

cykloturistika, tenisové kurty s umělým povrchem, stolní tenis, místní koupaliště, rybaření, půjčovna loděk. Přibližně 10 km od hotelu se nachází vyhlášený sportovní areál se šesti venkovními kurty i s pevnou halou se dvěma antukovými dvorci, aquapark s tobogány, masážní vanou, brouzdalištěm a vodotryskem, plážový volejbal, bowling, minigolf.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni : za poplatek Kč 500/noc.

Fotogalerie