RIVIERA ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 340 Kč

Popis

Hotel s bohatou nabídkou služeb se nachází v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlových Varů. Hotel s krásnou zahradou je obklopen lesy a krásnou přírodou Krušných hor.
Hotel má zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
- k výrobě elektřiny pro vlastní potřebu využívají solární energii z fotovoltaické elektrárny
- pracovníci jsou zaškoleni na třídění odpadu.
- hotel je napojen na vlastní ekologickou čistírnu odpadních vod a používá ekologicky certifikované chemické prostředky.
Recepce, restaurace se zimní zahradou, výtah, zahradní altán s krbem přímo na břehu jezera, společenský sál, taneční parket, kadeřnictví, Wi-Fi v celém hotelu, půjčovna loděk a horských kol, hotelová pláž, parkoviště střežené kamerovým systémem.
Relaxcentrum - vnitřní bazén (cca 40 m2, 28 °C) s protiproudem, vířivkou a atrakcemi (s možností otevření na sluneční terasu), sauna, masáže, bowling, biliár, šipky, stolní kopaná.

Děti:
- dítě do 2,99 let na přistýlce s polopenzí v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA
- slevy pro děti do 6,99 let

Koupání:
- nnitřní bazén v hotelu
- před hotelem jezero s vlastní pláží, vhodné ke koupání

Tipy na výlety:
- golfová hřiště v okolí Karlových Varů: 5 golfových hřišť (do 20 km)
- MUZEUM JANA BECHERA - výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
- MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.
- Město a hrad Loket – poznejte krásu historického města založeného v roce 1234 a obklopeného nádhernou krajinou. Malebné městečko Loket situované okolo řeky Ohře Vás určitě učaruje.
- Klášter Teplá – prohlídka velmi cenného klášterního iteniráře.
- Hrad a zámek Bečov – Nedocenitelný relikviář sv. Maura.
- Posvátný okrsek Ostrov – zajímavý komplex historických budov.
- Zámek Kynžvart – sídlo knížete Metternicha.
- Naučná stezka Kladská – rybníky a krásná krajina uprostřed komplexu CHKO Slavkovský les.
- Svatošské skály – pokochejte se krásami chráněné krajinné rezervace Slavkovský les a shlédněte překrásné přírodní scenérie v podobě nádherných skalních pilířů, jež jsou již od roku 1933 chráněnou krajinnou památkou.
- Ekologická farma Hory – Pojďte se s námi projít na ekologickou farmu, navštívit chované daňky v oboře a najít si své vlastní karlovarské dvojče.

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

Parkování u objektu ZDARMA.

Další služby:
- Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Nové Role (cca 4 km od hotelu), odtud autobusem do Děpoltovic (cca 1 km od hotelu).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobuse z Karlových Varů do Děpoltovic (nebo s přestupem v Nová Role - Mezirolí), zastávka cca 1 km od hotelu.

Poloha:

Produkt CK ATIS. - hotel na břehu jezera - ideální místo na klidnou letní rodinnou dovolenou - dítě do 2,99 let na přistýlce s polopenzí v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA - slevy pro děti do 6,99 let


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (přistýlka je pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, fén. Pokoje výhledem na jezero a balkonem za příplatek 250 Kč / pokoj / noc (dle dostupnosti).

Fotogalerie