RETASO **

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 420 Kč

Popis

Rekreační středisko Retaso se nachází v horském údolí Rožnovské Bečvy mezi Prostřední Bečvou a Horní Bečvou, naproti hotelu "Zavadilka", 10 km od Rožnova pod Radhoštěm. Je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, lyžování, rodinné výlety. Je vhodné i pro pořádání seminářů, kurzů, školení a společenských akcí. V blízkosti rekreačního střediska jsou tenisové kurty, jízdárna a plavecký vyhřívaný bazén s tobogánem.
V areálu střediska je jídelna a restaurace (jídla z české i mezinárodní kuchyně, speciality místní a krajové), bowling se dvěma dráhami, půjčovna horských kol, biliár, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, ruské kuželky, pétangue, hřiště na volejbal nebo nohejbal, travnatá plocha sloužící k fotbalu a dalším aktivitám, útulný bar s Wi-Fi, atd.

Děti:
- Jedno dítě do 4,9 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce má pobyt s polopenzí ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY
Pro REKREAČNÍ POBYT:
SLEVA 7=6 v termínech 1.1. - 30.6. a 1.9. - 15.12.2020
SLEVA 10% za včasný nákup do 60 dnů před nástupem
Slevy nelze vzájemně kombinovat.

Koupání:
- Biotop Bečva (700 m): přírodní koupaliště s brouzdalištěm a plaveckou částí (max. hloubka 2,5 m). Čištění zde funguje přírodní cestou, bez použití chemikálií. Voda z koupaliště se přečerpává do sousedního jezírka, které je osázené vodními rostlinami a stalo se domovem řady vodních živočichů. Vyčištěná voda potom odtéká malým potůčkem zpět do koupaliště. Díky biologické funkci rostlin není nutné do vody přidávat chemické a desinfekční přípravky. Biotop je tak velmi vhodný i pro alergiky.
- Rožnovské koupaliště a krytý bazén (10 km): koupaliště - rekreační bazén s atrakcemi (skluzavka, divoká řeka, houpací bazén, masážní trysky, vodní děla, chrlič atd.), velký bazén 50 m, menší bazén 25 m, brouzdaliště se skluzavkou, krytý bazén - velký plavecký bazén s masážními tryskami a chrličem, tobogán (44 m), dětský bazén, parní lázně, ochlazovací bazénky, whirlpool.

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 19:00 hod. v den příjezdu.
- Končí snídaní a uvolněním bungalovu, chaty nebo pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.

Parkování:
- u objektu ZDARMA

Další služby:
- biliár
- kulečník
- pétanque
- stolní fotbal
- stolní tenis
- půjčovna kol
- ruské kuželky
- bowling
- hřiště

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží 10 km - Rožnov pod Radhoštěm.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka 500 m.

PŘÍJEZD AUTEM
Přesto že se Retaso nachází na katastru Horní Bečvy, tak vjezd do střediska je již v obci Prostřední Bečva.
Ze směru od Rožnova pod Radhoštěm je vjezd po pravé straně vozovky, cca 200 m za restaurací Zavadilka.
Ze směru od Horní Bečvy, sledujte první odbočku po levé straně vozovky, cca 300 m za označením obce Prostřední Bečva.

GPS: 49°26'10.334" N, 18°15'57.117" E

Poloha:

Produkt CK ATIS. Rekreační středisko Retaso se nachází v horském údolí Rožnovské Bečvy mezi Prostřední Bečvou a Horní Bečvou, naproti hotelu "Zavadilka", 10 km od Rožnova pod Radhoštěm. - ideální místo pro aktivně strávenou dovolenou - turistika, cykloturistika, sportovní vyžití, houbaření, lyžování - vhodné i pro pořádání seminářů, kurzů, školení a společenských akcí - Jedno dítě do 4,9 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce má pobyt s polopenzí ZDARMA. - slevy pro děti do 14,99 let - AKCE 7=6


Ubytování:

Ubytování - a) bungalovy: 2 postele, možnost 2 přistýlek (rozkládací gauč), Spr.+WC, lednička s malým mrazáčkem uvnitř, varná konvice, TV. Bungalovy jsou umístěny ve zděných budovách se samostatnými vchody. Jeden bungalov je bezbariérový. b) srubová chata pro 12 osob: v chatě jsou 4 samostatné pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC), přízemí má 2 pokoje (4-lůžkový a 2-lůžkový), v patře jsou 2 podkrovní pokoje (2x 2-lůžkový), v přízemí i na patře je k dispozici lednice, pokoje i společné prostory jsou vytápěny akumulačními kamny. Pokoje v chatě lze prodávat samostatně.

Fotogalerie