Relax v hotelu Pacifik**** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 060 Kč

Popis

secesní hotel  patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně a je skvěle situován u od slavné kolonády.. Hotel má vlastní minerální pramen, vyvěrající v hotelu a který se používá na ozdravné pobyty. Ubytování:

Poloha -

secesní hotel  patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně a je skvěle situován u od slavné kolonády.. Hotel má vlastní minerální pramen, vyvěrající v hotelu a který se používá na ozdravné pobyty. 

Ubytování -

prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje Superior  s možností přistýlek, TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Balkón na vyžádání. 

Stravování -

polopenze formou bufetu.

Vybavení -

recepce, klimatizace, restaurace s akváriem, lobby  bar,  dětský koutek, parkoviště, půjčování kol, aut, bezbariérový přístup.

Cena zahrnuje -

4dny/3noci ubytování s polopenzí, uvítací nápoj, lékařské vstupní vyšetření, 1x minerální koupel s přírodními CO2, 1x klasickou masáž částečnou, 1x parafinový zábal, bazén, fitness, 20 % slevu na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu, Wi-Fi, Marienbad kartu výhod.  Dětské ceny  jsou na vyžádání.

 

Cena nezahrnuje -

lázeňskou taxu Kč 21/noc od 18 let – platba na místě, příplatky za balkon, parkování.

 

Wellness Centrum -

: bazén s vodními atrakcemi, vířivkou, saunou, sanariem, tropickou sprchou, Kneippovou terapii, fitness místnost. 

Lázeňská péče -

minerální pramen je přímo v hotelu, pitná kúra je možná v hotelové hale, terapeutická oblast poskytuje procedury – z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, sluneční světelná terapie, solárium, laserové centrum, zábaly a plynové koupele. 

Fotogalerie