Rebecca - na muzikál do Ostravy 

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 490 Kč

Popis

Také jste si říkali, že byste někdy rádi viděli produkci ostravské muzikálové scény, ale neměli jste se jak dostat po představení zpět do Prahy a nechtěli jste utrácet za hotel? Navštivte společně s námi Národní divadlo moravskoslezské  - Divadlo Jiřího Myrona v Ostravě, kde již několik let produkují velmi kvalitní muzikálovou produkci, která je srovnatelná s těmi zahraničními. Proč právě s námi:
nemusíte si dělat starosti se zpáteční dopravou do Prahy (často velmi problematickou kvůli chybějícím nočním spojům) cestuje se přímým autobusem pouze pro účely výletu (Praha - Ostrava a zpět) zajistíme Vám vstupenku (již v ceně zájezdu) na nejlepší dostupná místa v hledišti uvidíte produkci muzikálů, které může Praha tak trochu závidět po celou dobu zájezdu se o Vás stará náš technický doprovod Program zájezdu:
odjezd v 9:00 ráno z I. P. Pavlova, Sokolská ulice, před Café Braun (odkaz zde) sraz účastníků 15 minut před odjezdem přivítá Vás náš technický doprovod, který Vás usadí v našem pohodlném autobuse a během cesty Vám rozdá Vaše vstupenky cestou do Ostravy předpokládáme jednu cca 30 minutovou zastávku u motorestu na dálnici po příjezdu do Ostravy je počítáno s určitou časovou rezervou, kterou lze využít k návštěvě restaurace před představením nebo procházku po ostravském náměstí s adventními trhy náš technický doprovod Vás doprovodí k divadlu a po skončení představení Vás opět vyzvedne Rebecca (hudba: Sylvester Levay, libreto: Micheal Kurze)
Mysteriózní muzikál Rebecca vychází z románu "Mrtvá a živá" anglické spisovatelky Daphne du Maurier (originál: Rebecca, 1938), jehož filmového zpracování se v roce 1940 ujal slavný režisér Alfred Hitchcock. Světová premiéra muzikálu (v němčině) proběla ve Vídni v roce 2006, kde se představení hrálo 3 roky. Poté se tento úspěšný muzikál hrál např. ve Finsku, Německu, Japonsku a v Jižní Korei. Kriminální příběh muzikálu se odehrává v anglickém hrabství Cornwall na tajemném panství Manderley, kam si jeho majitel Maxim DeWinter přivádí svou novou mladou ženu. Mladá dívka se musí vypořádat nejen s temnou minulostí svého manžela a jeho první ženy, všemi obdivované Rebeccy. Titulní hrdinka Rebecca se sice na scéně vůbec neobjeví (je už nějakou dobu mrtvá), ale její duch v Manderley stále dýchá ústy hospodyně, podivné paní Danversové, která splétá zákeřné intriky proti nové paní domu. Katarína Hasprová získala za mimořádný výkon v roli Paní Danversové Cenu Thálie 2018.

Fotogalerie