RACEK ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 840 Kč

Popis

Hotel se nachází na břehu Lipenského jezera v obci Černá v Pošumaví. Tato oblast je ideální svými přírodními podmínkami pro pobyty po celý rok, k relaxaci i ke strávení aktivní dovolené.
Recepce, restaurace, salónek s krbem, dětský koutek, venkovní terasa, sauna, vířivá vana, posilovna, připojení Wi-Fi v celém hotelu.
Vlastní hotelová pláž s písčitým hřištěm, půjčovna šlapadel a loděk s elektromotorem.

Děti:
- Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
- Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

Slevy:
- SLEVA 7=6 a 14=12 platí pro rekreační pobyt v termínech 16.03. - 26.06.20 a 30.08. - 01.11.20
- SLEVA 14=13 platí pro rekreační pobyt v termínech 26.06. - 30.08.20

Koupání:
- Lipenské jezero - hotelová pláž 30 m. Možnost zapůjčení šlapadla, loďky, plážový volejbal. Půjčovna kol, windsurfing - 500 m.
- Aquaparky v Lipně nad Vltavou a Frymburku (19 km).

Tipy na výlety:
- SVĚT POD HLADINOU: Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorech Wellness Hotelu Frymburk.
- ACTIVE PARK LIPNO - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld
- Český Krumlov
- Schwarzenberský plavební kanál
- Hrad Rožmberk nad Vltavou
- Zřícenina hradu Dívčí Kámen
- Cisterciácký klášter a poštovní muzeum ve Vyšším Brodě

Každoročně v letním období doporučujeme svézt se historickou parní mašinkou, která se prohání po šumavských kolejištích a projíždí i dalšími městy a obcemi Jižních Čech (na těchto trasách leží města Český Krumlov, Volary, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Lenora, Prachatice).

Rybolov:
revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha)správce revíru ČRS České BudějoviceInformace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454 Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 19:00 hod. a večeří v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Další služby:
- K dispozici postýlka za poplatek 100 Kč/noc/na místě.
- Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard.

Doprava:
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka v Černé v Pošumaví 600 m.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Českého Krumlova po silnici č. 39 směr Kájov, Hořice na Šumavě do Černé v Pošumaví.

Poloha:

Produkt CK ATIS. Aktivní a relaxační dovolená vhodná pro všechny věkové kategorie - vodní sporty - koupání v Lipně. Hotel se nachází na břehu Lipenského jezera v obci Černá v Pošumaví. Tato oblast je ideální svými přírodními podmínkami pro pobyty po celý rok, k relaxaci i ke strávení aktivní dovolené. Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA.


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, fén, Wi-Fi. Přistýlky jsou rozkládací lůžka. Některé pokoje mají balkon. Jejich dostupnost je nutné nejprve ověřit na prodejním dispečinku. Poplatek ve výši 100 Kč/pokoj/noc bude hrazen při příjezdu na recepci.

Fotogalerie