PROSPER ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 350 Kč

Popis

Hotel se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd ve středu obce Čeladná, 5 km jižně od Frýdlantu nad Ostravicí. Nabízí pohodlí a kvalitu, jež uspokojí i ty nejnáročnější z vás. V blízkosti této rekreační oblasti jsou vrcholy Beskyd - Lysá hora, Kněhyně, Ondřejník, Radhošť a Pustevny.
WELLNESS CENTRUM - vyhřívaný krytý bazén ve stylu řeckých lázní (6,8 x 15 m), finská sauna, infrasauna, bio sauna, bylinné koupele, masáže, masážní lehátko Ceragem. Dětský koutek, restaurace, cukrárna s výrobou domácích zákusků a cukrářských koláčů, kulečník a biliár, Wi-Fi v celém hotelu, výtah, dětské venkovní hřiště, nordic walking. V blízkosti hotelu se nachází PROSPER HORSE RANCH - možnost jízdy na koních a PROSPER GOLF CLUB s 36-ti jamkovým golfovým hřištěm a zimní indoor halou.
Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako HOTEL****.
Zařízení je certifikováno Českým systémem kvality služeb.

Hotel nemá pokoje v přízemí, ale je k dispozici výtah.

Parkování u objektu ZDARMA.

Slevy:
- Pro REKREAČNÍ POBYT SLEVA 7=6

Koupání:
- hotelový krytý bazén (6,8 x 15 m)
- koupaliště - Frýdlant nad Ostravicí (4 km)
- aquapark - Frenštát pod Radhoštěm (12 km)
- aquapark Olešná ve Frýdku - Místku (12 km)
- MOŘSKÉ LÁZNĚ Rožnov pod Radhoštěm (20 km)

Tipy na výlety:
- Rozhledna v Beskydského rehabilitačního centra (vzdálenost 2,9 km), 485 m. n. m., 28 schodů. Devět metrů vysoká rozhledna, ze které máte krásný výhled do okolí. Provozní doba (bez záruky): neomezeně. Vstupné (bez záruky): zdarma.

Poznámka:
- Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 24:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 7:30 do 10:00 hod. druhý den ráno.
- Pobyt s polopenzí začíná pobyt nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní od 7:30 do 10:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

Další služby:
- Zapůjčení dětské postýlky s povlečením: v termínu 1.7. - 1.9. za 175,- Kč/den, v ostatních termínech za 150,- Kč/den.
- Hotelové wellness nabízí: klasické ruční masáže, masáže lehátky Ceragem, bylinkové koupele, Finskou, Infra a Bio saunu.
- Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Master.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Frýdlantu nad Ostravicí do Čeladné (trať č. 300) - 600 m.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Čeladné - zastávka hotel Ondráš (30 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Autem ze směru od Prahy přes Brno, Olomouc do Frýdku - Místku, odtud pokračovat po silnici č. 484 do Frýdlantu nad Ostravicí, dále směr Čeladná. Hotel se nachází ve středu obce. Parkování za hotelem.

Poloha:

Produkt CK ATIS. - bazén zdarma - cukrárna s výrobou domácích zákusků a cukrářských koláčů - celoroční pobyty pro seniory - certifikován v HSU (Hotel stars) - oceněn Národní cenou kvality České republiky - dítě do 4,99 let se stravou na přistýlce nebo bez lůžka ZDARMA - AKCE 7=6 - sleva pro dítě do 14,99 let


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje STANDARD, s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, balkón, telefon, Wi-Fi, chladnice, trezor, fén. Přistýlky jsou buď formou rozkládací pohovky nebo vysouvací varianty, na některých pokojích je pevná přistýlka. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí. Hotel nemá pokoje v přízemí, ale je k dispozici výtah.

Fotogalerie