Pro rodiny, speciální balíček, hotel Tvrz Orlice 4* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 600 Kč

Popis

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohrad, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Hotel je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek a je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.Ubytování:

Poloha -

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohrad, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Hotel je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek a je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.

Ubytování -

2-3 lůžkové pokoje, Tv/Sat, telefon, psací stůl, křesla, minibar, trezor sprcha/vana a WC, vysoušeč vlasů, Wi-Fi.

Stravování -

polopenze (snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře o dvou chodech dle výběru).

Vybavení -

bezbariérový přístup, výtah, stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi, letní terasa.

Cena zahrnuje -

2/3 noci s polopenzí, 1x vstup na 60 minut do privátního Wellnes pro 2 osoby a dítě,  1x vstup pro 2 osoby a dítě do Muzea řemesel v Letohradě, 1x vstup do Vojenského muzea Králíky, návštěva pevnostního systémů bojenských bunkrů, zapůjčení županu a pantoflí, 20 % sleva:  na půjčení lodičky a rybaření, 20 % sleva na  zapůjčení kol a vybavení na kola, 10 % sleva na masáže, K dispozici je  billiard, stolní hry, karetní hry, Wi-Fi.

 

Cena nezahrnuje -

Kč 10  místní poplatek osoba/noc.

Cena nezahrnuje -

Kč 10  místní poplatek osoba/noc.

Wellness -

(za poplatek) - hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha, 2 fitness stroje. 

Sport -

cykloturistika, tenisové kurty s umělým povrchem, stolní tenis, místní koupaliště, rybaření, půjčovna loděk. Přibližně 10 km od hotelu se nachází vyhlášený sportovní areál se šesti venkovními kurty i s pevnou halou se dvěma antukovými dvorci, aquapark s tobogány, masážní vanou, brouzdalištěm a vodotryskem, plážový volejbal, bowling, minigolf.

Pro děti -

dětské hřiště a malá ZOO.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni : za poplatek Kč 500/noc.

Fotogalerie